Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti írtatok már cikk alá...

Ti írtatok már cikk alá hozzászólást Facebookon?

Figyelt kérdés
Én most előszor és az ismerőseimnek nem tetszik. Nem szimpla okoskodás volt, személyesen érintett és arra sem számítottam, hogy több százan lájkolják, ezért nem vettem le, persze olyanok, akik nem ismernek. Ez gáz?
2019. nov. 13. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, én mondjuk proli dolognak írom a kinyilatkozási kényszeres embereket, akik úgy érzik, hogy nekik muszáj véleményt nyilvánítaniuk bármilyen témában ami eléjük gördül a hírfolyamon. És akik szükségszerűnek érzik a vitákba is beleállni, ha nem az ő véleményüket osztja más. Ilyenekkel találkozhattál te is, és a legjobb dolog amit tehetsz, ha nem foglalkozol velük. Reagálni csak olaj lenne a tűzre.
2019. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi?? Ezt nem értem


Nem, én egy hozzászólást írtam, de nem reagáltam a többire egy újságíró cikke alá. Nem szoktam kommentelni, meg valószínű nem is fogok, de ez kikívánkozott.

2019. nov. 13. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is rólad beszéltem, hanem az ilyen típusú emberekről. Írtad, hogy nem tetszett az ismerőseidnek, azt hittem ez a probléma, és erre vársz választ. Hiszen visszakérdezel, hogy ez gáz-e. Mert ha nem érdekelne, hogy mit gondolnak az ismerőseid, valószínűleg nem írtad volna ki a kérdést.
2019. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most aláírt egy szemét nő, hogy "orvos látott?". Írtam neki Messengeren egy értelmes szöveget, hogy ez mi, meg kamu fiók mögé bújva másokat alázni, az megfelelő. Meg teljesen normálisan. Erre félrebeszél meg ilyenek...


Lehet letörlöm, megbántam.

2019. nov. 13. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit írtàl?

Ha korrekt vàlaszt adtàl, akkor mièrt írt egy nő oda hogy beteg vagy??!

2019. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mocskolódni, utána ráírtam Messengeren, de csak folytatta
2019. nov. 14. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!