Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire való a tinder nevű...

Mire való a tinder nevű alkalmazáson az "áttolási hullám" kifejezés? Ugyanis van egy kapcsoló is hozzá, én pedig nem tudom hogy mire való az a kapcsoló!?

Figyelt kérdés

2019. nov. 13. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magas tinder aktivitás van a környezetedben (sokan használják aktívan épp), kapsz róla értesítést. Ha részt veszel a "buliban", te is előre kerülsz a javaslati listában, és még azt is láthatod, hogy ki elérhető éppen. Ezt tavaly kezdték tesztelni bizonyos helyeken, itthon nem elérhető. De ha az lenne, akkor sem lenne valószínű megtapasztalni, mert gondolom egy villamosnyi embernek kéne egyidőben nyomnia, hogy legyen valami.
2019. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan kell érteni?
2019. dec. 8. 16:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy van olyan kapcsoló
2019. dec. 8. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam. Kapsz értesítést róla, ha be van kapcsolva. De itthon akkor sem működik.
2019. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!