Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Messenger üzeneteknél, ezt...

Messenger üzeneteknél, ezt hogy tudom vissza állítani?

Figyelt kérdés
Az osztály csoport beszélgetését eltettem valami kéretlen vagy milyen szekcióba, de csak azt akartam, hogy ne jelezzen új üzenettel, ha oda írnak, mert mindig más üzenetét vártam azt felidegesített már. Így meg el tűnt az egész a chatről. Hogyan tudom vissza engedélyezni vagy valami?
2019. nov. 15. 00:51
 1/4 anonim válasza:
Szerintem caak Archiváltad. Ami azt jelenti hogy eltünt a messengerrol. De ugy hogy ha megkeresed keresesbe a nevét a csopinak, vagy arra rákeresel aki benne van biztos kiadja. (Jobban nem tudom megfogalmazni😅)
2019. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És amugy csak az információkra kellett menni, és ott lett volna az hogy Beszélgetés némítása. És ennyi.
2019. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem archiváltam vagy mi, hanem arra mentem, hogy üzenetek figyelmen kívül hagyása, vagy valami ilyenre, és sehol nem találom azóta, archiváltak közt sincs.. :(
2019. nov. 15. 21:46
 4/4 anonim válasza:
Hát akkor nem tudom😕
2019. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!