Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A youtube piszkálna ha nem...

A youtube piszkálna ha nem családbarát a csatornám?

Figyelt kérdés
Felhívnám a figyelmet hogy aki nem bírja ne nézze,18+,megfelelően cenzúrázva stb. Van értelme belekezdeni egy olyan csatornába ami a valóságot dokumentálja?
2019. nov. 16. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha piszkálás alatt azt érted, hogy megvonják a bevételszerzést, és nem fogsz szerepelni ajánlásként más videók nézése közben vagy az oldalt böngészve, akkor igen, ez a nem-családbarát tartalom büntetése. Ha még közösségi irányelveket is sért, akkor pedig letiltják és kapsz 1 büntetést, a 3. büntetésnél törlik az összes videót és tiltják a csatornát.
2019. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hobbiból csinálom,nem bevételért.

Amúgy nem értem ezt a törvényt,a szülő felelőssége a gyerek nem a youtube és nem is a tartalom gyártóké.

2019. nov. 16. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem törvény, hanem csak egy irányelv. Azt pedig azért tűzi ki a szolgáltató, hogy minél kedvezőbb feltételeket biztosítson azoknak is, akik az internetre bízzák a gyerek nevelését is. Te is tudod, hogy attól, hogy valamit nem pártol vagy tilt a szülő, nem fogja a gyereket megállítani a használatban. Így legalább az oldal odafigyel arra, hogy lehetőleg ne sérüljön a gyerek. Másrészt attól, hogy a szülő felügyeli a gyereket, nem tud minden tényezőt kiiktatni, ezért segít be az oldal (például a gyerekek videói alatt letiltja automatikusan a kommentelést és megváltoztatja az ajánlások módszerét, mert túl sok perverz emberhez jutott el így kontent, túl könnyen).
2019. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos,én felhívom a figyelmet a többi nem az én gondom.Ha sérül a gyerek akkor én szóltam..
2019. nov. 16. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Az pedig nem a Youtube hibája, ha letiltja a videód, ők szóltak...
2019. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha nem sértem meg az irányelveket nem fogják.
2019. nov. 16. 16:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy olyan csatornát akarok ami dokumentálja a valóság sötét oldalát,a bűnelkövető szidása és mindenféle erőltetett kiakadás nélkül.
2019. nov. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!