Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem rá apámat hogy...

Hogy beszéljem rá apámat hogy vigyen el egy HCW (pankráció) gálára?

Figyelt kérdés
Tavaly voltunk az áttörésen és nekem tetszett mert először láttam élőben pankrációt. Apámnak nem annyira mert nem rajong a pankráció műfajáért. Azt még valahogy túlvészelte, mert sok olyan volt benne ami nem olyan jó pl.: Az elején a veszekedés, létrás meccs, radicsos sztori. És az a baj hogy sok olyan karakter van, akiket én sem szeretek. Ők a gulyásék, avatar, benji. Szerencsére ők nem voltak benne. De minden gálát eddig megvettem a vimeon. És messze is lakunk Budapesttől. Ha esetlen a HCW olvassa amit kérek tőletek: ne rakjatok bele konfliktust az elejére. Ne legyenek extrém meccsek. De max 1 lehet. Ha már lezártunk 10 évet legyen minden új és ne legyenek konfliktusok a múltból, ne legyenek meccsek előtti kivetített sztorik vetítése. És ne szerepeljen benne benji! Se avatar! Max a Pre Showban. A gulyásék is szerepelhetnek de legyenek normálisak! Mert ők azok akiket nem szeretem, mint karaktert, de én tudom mi a pankráció, nekem mindegy az előbb felsoroltak, csak hogyan beszéljem rá apámat ilyenre?

2019. dec. 6. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!