Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó bulit...

Tudtok ajánlani jó bulit Pesten,2019 szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden annyi lenen a kérdésem tudtok valamilyen jó szilveszteri bulit Pesten? Én csak néhány nagyobb szórakozóhelyet ismerek ahol párszor már voltam is. Pl.: Liget club, Morrisons2, Rio.

De ezekkel az problémám nem igazán szimpatikus a réteg akik megfordulnak ezeken a helyeken, illetve nagyon sablonosak a bulik.

Egyébként vidéki vagyok, és ahol lakom a környékbe gyakran váltakozó helyszínen szokott lenni "party sorozat buli" mint például Országos szinten elég népszerű "World is mine" ez csupán annyiban merül ki minden bulikor magyar szférában ismertebb DJ-k lépnek el a különböző kibérelt helyszíneken. (pl. Yamina, Metzker Viki, Willcox, Strong R, Pixa, Jauri, Szecsei)

Láttam a RIO-ba DJ-k szempontjából lesz egy jó szilveszteri buli csak az a problémám a RIO-ról sokszor halottam már hogy nagyon sok a balhé.

Idén 31.én is egy hasonló esemény érdekelne Pesten, ahol igényes, kevésbé balhés emberek lesznek, fellépők pedig, ismert mai DJ-k.


Válaszokat előre is köszi!



2019. dec. 10. 15:50
 1/1 anonim válasza:
Csatlakozom, engem is érdekel
2019. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!