Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy falun...

Miért van az, hogy falun sokkal jobb bulik vannak mint városon? 17f

Figyelt kérdés

14 éves koromig falun éltem, utána költöztünk sajnos városra.

Szerencsére megmaradtak az ottani haverjaim, nyáron kb minden hétvégén járok haza bulizni vagy csak simán kimenni.

Ott tiszta más bulik vannak, nem mint itt hogy betömörül egy rakat ember egy kis szórakozóhelyre.


Falunk az ilyen kerti partik mennek, 8-15 ember, medence, hangos zene, gulyás, ökörködés minden mennyiségben.

Zenéből is jó, nem csak a mostani tuc tuc zene van, megy ott a 80-as 90-es évek zenéi is. Amikor már mindenkiben elegendő mennyiségű pia van, akkor kezdődnek az énekelgetős körök (groovehouse, kozso, omega, demjén, neoton, republic...).


Egyszer egyik havert kérdeztem is hogy nem e fél hogy felnyomja őket valaki csendháborításért, erre azt mondta itt fiatalok laknak, és az összes gyereke itt van, szóval itt nem lesz gond.

Volt hogy egyik haver apja is kicsit részegebb állapotban átjött oda bulizni velünk, mindenki ott énekelgetett, ugráltunk a medencébe...


Valamiért szerintem ezek a bulik sokkal jobbak mint a diszkó vagy ilyenek... Városon nincsenek ilyen bulik? Vagy ezek csak falun vannak így elterjedve?



2019. dec. 22. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért nincs kerti buli városon...talán mert az emberek többségének nincs akkora kertje? Plusz olyan hely nincs, ahol nem nyomnak fel csendháborításért. Vajon baráti társaságban miért olyan zene megy, amit a társaság szeret és buliban ahol 50+ ismeretlen ember van miért a tömeg?
2019. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!