Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell jó házibulit csinálni?

Hogy kell jó házibulit csinálni?

Figyelt kérdés
Januárban csinálok egy házibulit a 18. születésnapom alkalmából, de még sose csináltam és tapasztalatlan vagyok e téren. Légyszi segítsetek!

2019. dec. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy mindenki jól érezze magát.

Te ismered meghívottaidat - és elvárásaik/igényeik.

2019. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó társaság a legfontosabb, egyébként zene amit szerettek, sok féle ennivaló pl. rágcsálnivalók, szendvics, hogy ne simán éhgyomorra igyatok. Egyébként meg bármi amit szerettek. Lehet filmet nézni, társasozni, táncolni, beszèlegtni, ez mind társaság függő.
2019. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon sok embert hívj meg.Mondd,hogy bárki hozhat bárkit.Mert akivel nem vagy jóban úgysem fog eljönni.És minnél több jó partyarc van annál jobb.Ha van lehetőséged,akkor mindenképp egy vagány helyet válassz.Jó fényekkel,hangosítással,lehetőleg kanapéval,ággyal,stb...

LEGYEN ALKOHOL!!!Ez nagyon fontos.De valószínű,hogy a meghívottak is hoznak magukkal.Készülj fel pl felelsz vagy merszel.Nem tudom mennyire szereted a vad bulikat.Előre ne nagyon képzeld el,hogy milyen lessz,mert így nem fogod átélni teljesen.Inkább csak az tudatosuljon,hogy egy hatalmas buli lesz.

2019. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32%

18.évesen még nem igazán tematikusak a házibulik, mint pl. 30fölött.

18 évesen elég a pia, nassolni való, jó zene, sok leülési lehetőség, hangulatfények.

Majd ha korosodsz, lesz igényed az addigra kialakult és fix baráti körödet megmozgató társasjátékokra.

2020. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!