Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki ismeri/emlékszik erre...

Valaki ismeri/emlékszik erre a blogspotos, történetes blogra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon kevés az esély arra, hogy bárki emlékszik rá, nemhogy még a blog nevére, de megpróbálom, mert én személyszerint imádtam azt a történetet, csak az évek múlásával valahogy "elvesztettem". (de lehet már törölték is)


Szóval nem sokra emlékszek, de szerintem a középpontban gazdagabb családok voltak, és a fő karaktert Phoebe Tonkin "játszotta", és neki volt talán a legjobb barátnője egy Claire Holt által "játszott" karakter. Illetve a Claire Holt által játszott karakter testvérét Ian Somerhalder játszotta, aki össze is jött a főszereplővel azt hiszem. Igazából magára a történetre egyáltalán nem emlékszem, de 40+ részes volt azt hiszem. Az első részben valami bulin voltak, talán valami hajón. Tudom, hogy ez nagyon kevés infó, de már eltelt jó pár év, mióta utoljára olvastam ezt a történetet. Illetve a negyvenedik rész az valamilyen lövöldözős rész volt talán, azt hiszem az egyik karakter meg is sebesült. Köszönöm, ha szántál egy pillanatot a kérdésemre! :)



2019. dec. 30. 00:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!