Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a problémák?

Mitől lehetnek ezek a problémák?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jó bulinak tartottam dobni néhány lasztit. Összesen kb 4-5 alkalom volt, az utolso 2 rosszul is sikerult, majd kiszaradassal a surgossegin kotottem ki. Jo lecke volt szerencsere rajottem, hogy ez nem az en sportom. :D A baj az, hogy azota alkalmankent remeg a jobbkezem, es neha ram tor a szorongas. Soha nem fordultak ezek elo korabban. Tudom hogy minden szemettel felvannak utve ezek a tabik. Azert volt ez az elso otletem, de kivancsi vagyok mas velemenyere is.

2020. jan. 10. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi elképzelhető. Csak az a furcsa, hogy nekem csak utana kozvetlenul szokott szorongas szeru erzesem lenni, olyan 2-3 nappal a laszti után. De az sem szorongas, hanem inkabb rossz kedv.

Tortent valami nagyobb valtozas az eletedben? Olyan helyzet, ami nyugtalanna tesz? En sem voltam szorongos, aztan egy olyan elethelyzet elohozta, ami akkor megoldhatatlannak tunt es emiatt kezdtem szorongani.


Egyebkent hogy szaradtal ki a lasztizas utan? Es ilyenkor a sürgősségin el kell mondani, hogy lasztiztal?

2020. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen történt :(


Úgy hogy mielőtt bedobtam,nem ettem/ittam egésznap semmit. Nagyon megis vágott akkor lettem először rosszul aztán ott maga a rossz élmény is elbaszta a bulit meg azt hogy folytassam ezt. Másnap meg rettentően fájt az állkapcsom mivel előző éjjel megettem egy csomag rágót nem nagyon tudtam kinyitni a szám..:D nyáron volt,folyadékot sem ittam valahogy kikapcsolta az agyam ezeket. Aztán fejfájás,nemláttam rendesen és elájultam. Annyit mondtam bent,hogy lehet tettek valamit a piámba:D

2020. jan. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!