Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki adna szerepjáték ötletet?

PANNNAAAAAAAAAA kérdése:

Valaki adna szerepjáték ötletet?

Figyelt kérdés
Hali! Messengeren van egy szerepjátékos csoportunk. És oda kéne ötlet. Ilyen alap ötlet, hogy pl táborba mennek vagy ezek. Valaki segítene?
2020. jan. 20. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen szerepjátékra gondolsz?

Mondjuk elmentek moziba ahol csak ti vagytok a vetítésen,mire kijöttök a filmről minden más ember eltünt

2020. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1.Ez jó ötlet! Köszi. :D
2020. jan. 20. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hányan vagytok?


Én szerettem például, amikor zenekarokkal játszottunk. Ott a közös munkahely összekötötte a karaktereket, mehettek együtt turnézni, kirándulni vagy csak átjártak egymás próbatermébe. Esetleg átjárkáltak egymás lakására, munkaügy miatt.


Vagy a nagyobb házban x ember összeköltözik, mert úgy olcsóbban kijönnek. Pld. egyetemisták.


Vagy a kollégium is jó helyszín, a többi adja magát.


Vagy mire kell pontos ötlet? Mert nem igazán értem... A meglévő karakterekkel nem tudjátok, hogy mit csináljatok már/még vagy úgy ámblokk el sem tudjátok kezdeni a játékot, mert nincs ötletetek?

2020. jan. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!