Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi Ruben sikerének a titka...

DiegoCosta89 kérdése:

Mi Ruben sikerének a titka Twitchen? Az egyik legnézettebb streamerré nőtte ki magát a semmiből, és olyan nevek álltak mellé mint a Samsung, a Monster vagy a Netpincér.

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 05:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Egyszeru

Foerniteval kezdett jatszani es karomkodott adta a debil hu.lye gyereket. Igy a sok kicsi gyerek elkezdte nezni.

Undorito azaz ember, o meg mondja hogy megvan a diplomaja mikor nincs is.

2020. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Forbes legbefolyásosabb magyar nők listáján mindig kúszik felfelé. Érdemes olvasni a cikkeket, mert mást is megmutat, mint amit ismersz.
2020. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Félre olvastam. Rubint-ot és nem Ruben-t sorry. #2eske voltam...
2020. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert bolondot csinált magából nem is egyszer, és ez kellett akkor a népnek. Tudatosan csinálja a hülyeséget, mert számító ember nagyon. Tudja, hogy lehet pénzt kiszedni az emberekből, azzal hogy direkt bolondot csinál magából. Persze letagadja, mint mindegyik más, hogy nem a pénzért csinálja, francokat nem. Ruben az egyik legokosabb streamer a twitchen ezért is olyan sikeres, mert megtudja téveszteni az embereket.
2020. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
A fiataloknak bejön a gamer függő retardáltak, ennyi...
2020. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak az egyik legjobb streamer itthon, akinek sok az irigye, mert valljuk be, sokan lennénk egy 23 éves bőrében aki most vett saját lakás magának olyan munkából, amit szemmel láthatóan élvez. Lehet fikázni, de ha rosszul csinálná, nem lenne itthon az egyik legfelkapottabb streamer.
2020. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy fentebb is írtam, tudatosan csinálja. 2 éve kezdett el streamelni, és meglovagolta a fortnite kezdeti hullámát. Majd, amikor már nézték x százan, de még nem volt a Kaszinó, nem voltak komoly pénzek, de viszont szórakoztatónak találták, ahogyan beszél és hülyének tetteti magát, közben nem az, csak ez is a show miatt van. Na akkor váltott. Kezdte az irl streamet, a legyünk részegek az alkesz haverjaival (Vendel, Ak, a lányok), utcán baromkodjunk, na az hozta meg neki az a több ezer nézőt, mert az embereknek ez kell, hogy nézzenek egy majmot, aki bolondot csinál magából. Ugyanerre épül a Valóvilág, Big Brother, meg a többi ilyen valóságshow. Most pedig ott tart, hogy igen lakást tudod venni, mert a kaszinóval leszerződött, meg olyan tartalmat csinált, amiért küldik neki a pénzt. Ott volt előző hónapban a videókérés, sok életképtelen küldi a pénzt Rubennek, csak azért, hogy streamben buta videókat lejátsszon, az ő kis kedvencét, mert ez mekkora menő egy steamer, lejátssza azt a videót, amit te is megtudnál nézni, de hát akkor nem lenne streamben a videó. Nagyon jól tudja manipulálni még mindig az embereket, talán twitchen a legjobban. Ez gusztustalan benne. Ő maga mondta streamben, hogy a chat olyan mint a tömeg, hogy mennek egymás után és ő pont kihasználja. Ha már egyik néző pénzt küld, hogy szerepeljen a videója, akkor folytatja a többi is, csak azért is, ő meg így szedi ki a pénzt az emberek zsebéből. Egészen elképesztő mennyire tehetséges benne és a sok nézője még mindig nem látja ezt át. Betudja nekik magyarázni, hogy életérzésből streamel, meg mekkora fun, és ezt kajak bekajálják. Holott már mondtam előző kommentben is baromira, rafkós egy fickó, aki tudja miből kell pénzt csinálnia és pofátlan módon ki is használja. De előbb utóbb eltűnik a süllyesztőbe, saját hibái miatt, mert kapzsi, és túl tolja a showt. Nem elég havonta 1 millió forint felett keres, 0 munkával, mert ez nem munka amit csinál, semmi megerőltetés nincs benne, és pont ez lesz a veszte, mert nem elégszik meg annyival, hanem még több kell. A nézőket sem értem, hogy képesek folyamatosan küldeni neki a pénzt, ráadásul valakik több tízezer forintokat is. Egészen elképesztő, mennyire buták az emberek, és nagyon jól kihasználja őket. Gyomorforgató az egész. Meg, amikor poénra veszi a donatet, "napi 200.000 forint" és ezzel győzi meg a nézőit, hogy csak viccből mondom, de azért suboljatok, az is tanítani való. Ugyanazt csinálja mint a politikusok, hazudoznak és megjátsszák magukat. Ráadásul nagyon jól tud színészkedni is, a történeteit amit elmond minden adásban, már tökélyre fejlesztette a mesemondó skilljét. Bármit elmond röhögés nélkül és komolyan gondolják. Ez is szomorú, mennyire naivak az emberek. Lehetne folytatni ezt még nap estig, de remélem egyszer majd nektek is felnyílik a szemetek, és meglátjátok milyen is az igazi Ruben...
2020. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Én régóta követem a srácot, és azt látom, hogy szívvel-lélekkel csinálja. És pont azért nincs napi donate goal/ tele pakolva reklámokkal a youtube (másfél évig egy reklámot se rakott bele a videókba) vagy ezért nem fogad el minden fost amit például egy Zsozé elfogad. Nagyon megválogatja, hogy kikkel dolgozik együtt.

Részegedős streamek? Láttad valaha részegnek rubent? Életében 2x mentek el bárba streamelni (tudom, emrt mind a kettőt néztem), ez a 2 stream hozta volna meg neki a nézőszámot? Annyira érződik, mikor egy igazi irigy hater gépel a monitor előtt. Nem gondoltál bele, hogy lehet csak azért donatelnek neki ennyit, emrt szimplán szeretik? Az ikertesómat a streamjei hozták ki a depresszióból, amire se én, se a család nem tudtunk hatni előtte. Azóta állandó sub nála. Nekem például mindig mosolyt csal az arcomra a legrosszabb napokon is, tartalomtól függetlenül. Én nem sajnálok tőle egy fillért se.

2020. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Az érzés, mikor netpinceres infot akarsz tudni, és ilyen kommenteket talalsz rubenrol xd

En nem reg taleltam re, de messze a legegyedibb szemelyiseg mind twitchen mind youtubeon. Nagyon jol banik a nezoivel, es olyan nala a chat osszhangja, mint a kulfoldi nagyobb streamereknel. Es ez itthon meg a vr-nak se ment. En inkabb a beszelgetos streamjeit szeretem, meg nezni, hogy alazza az embereket honfoglaloban. De egy valamiben hasonlitok az itt kommentelokre. Irigy vagyok ra en is, mert olyan elete van, ami nekem a "tokeletes" szo hallatan eszembe jut elsonek.

2020. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
8-as annyira nem követheted régen Rubent, ha te csak 2 ivós streamet láttál nála. Bőven több volt mint 2. Voltak a Barcraftba nem is egyszer, ahol Vendel hajába tudjuk mit borotváltak, amikor poharat törtek és hangoskodtak, amikor felszívták az injekcióba oltott alkoholt és ezek nem egy alkalomnál történtek. Akkor ott a InGame Bar, ahol tetra teát ittak, és Ruben sajnálta kifizetni rá a pénzt és problémázott érte. Akkor voltak még a vidéki gamebarba, ahol meghívták őket és egy 14 éves kislány sírva fakadt, mert a chat kicsinálta őket, mert szerepeltek a liveba. Akkor volt az, amikor étterem után mentek piázni és ment velük egy 14 éves VIP badgel rendelkező gyerek, nem jut eszembe most a neve. Na mind1, én elég régóta nézem Rubent és tudom milyen káros ember a nézőire, mert a nézők nagy része gyerekekből áll és baromira fannolják és követik. Az benne a durva, hogy volt egy apuka donatelt be, hogy szóljon rá a gyerekére, hogy írja meg a leckét, mert saját szüleire nem hallgat és Rubennek kellett szólnia...
2020. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!