Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt ez a 2007-2008-as...

Mi volt ez a 2007-2008-as “mém” hang, ami rengeteg ember csengőhangja volt ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

Tudom, - fatális baromság, hogy pont most ugrik be ez a dolog, de erősen furdal a kíváncsiság, hogy mégis mi lehetett ez. 😂

Egy bizonyos (csengő)hangról van szó, amit ebben az időszakban rengetegen töltögettek le a kis nyomógombos telefonjaikra. Maga a felvétel nem lehetett több 4 másodpercnél. Egy eltorzított gyerek vagy női hang énekelt egy elég szűk ambitusú dalocskát, a végét már ordibálva. Minden bizonnyal trágár, vulgáris szavakat tartalmazott, és (gondolom) az akkori divatot tini szlengre épült.

Ekkor 8-9 éves lehettem, így nem is értettünk belőle semmit.

Nálunk akkoriban a 2-5 évvel idősebb “nagy” gyerekek mutogatták egymásnak és kórusban röhögtek rajta, - némelyik még büszke is volt rá, hogy az apukájának ez a csengőhangja.

Szóval akkoriban nemzetünk viszonylatában Miriam és Loca Pantera köztudatba robbanásával egyenértékű lehetett.


Mi lehetett ez?! 😂



2020. jan. 28. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl az Óperencián,

túl a tengeren,

úszik egy kis svábbogár,

tiszta meztelen.

Szárnya sincsen őneki,

csak a víz viszi.

Szegény kicsi svábbogár,

MEG FOGSZ DÖGLENI!!!


Erre gondoltál? :D

2020. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, közben elolvastam még egyszer a kérdést, és ez nem lehetett, mert ez némileg több volt, mint 4 másodperc.

Akkor viszont sajnos nincs más tippem :/

2020. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem ez az.

Tényleg nagyon rövid volt, - és akkoriban a csapból is ez folyt a táborokban, iskolai szünetekben, - de mivel akkor sajnos még gyerek voltam, nem értettem belőle semmit.

2020. jan. 30. 15:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán a prostituált szó vulgárisabb kifejezéssel benne volt a legvégén 😅, - de ez sem tiszta.
2020. jan. 30. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!