Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új budapesti rádióról a BEST FM-ről?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Leginkább olyan zenéket adnak,amiken felnőttem,amikre buliztam tizenévesen. Nosztalgia. Aranyaiban azt az adót hallgatom legtöbbet.
2020. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már hónapok óta megy, tehát újnak nem mondható. De semmi extra sem zeneileg sem egyéb téren. Vidéken pár éve még rengeteg ilyen, vagy ennél jobban összerakott rádió üzemelt. Helyben a Sláger FM szerintem sokkal jobb, de ha már Best FM, akkor javaslom hallgass bele a debrecenibe. Mérföldekkel jobb a pestinél (és az összes többinél is).
2020. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miben más a debreceni , mint a pesti?
2020. febr. 15. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass bele.:) Zeneileg sokkal változatosabb, vannak valódi műsorok, az arculati elemek is jobbak. Ahhoz képest a pesti olyan, mintha egy középiskolás rádiós szakkör készítené.
2020. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább nosztalgia, mint jó zene...

Akkoriban is ezeket adták, nem is szerettük (a társaságunkban)...

Jimi Hendrixet, Claptont, Deep Purple-t, Led Zeppelint, vagy P.mobilt vagy Deák Bill-t nemigen hallottam eddig rajta, de Cserhátit sem :D

Azokból az időkből sok jó vam, de nem bőkezüek sajna.

Bezzeg a Neoton :D :D :D

Mit nekünk Janis Joplin :D

Azért jó lenne néha nem csak limonádékat hallani.

(De a rock rádiókon sem hallok sok ilyesmit, néha Smoke on tha watert, meg Whole lotta lovet :D )


Szóval, nekem nem nagyon jön be.

Sok a régi "sláger" amit nem sokan szerettek már akkor sem...

2020. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!