Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idei 2020 Sziget fesztivál...

Idei 2020 Sziget fesztivál vagy pedig Balaton Sound melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

#Balaton Sound #Sziget Fesztivál #Volt fesztivál magyar előadók
2020. febr. 14. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, ahol jobban tetszik neked a program. A Soundon főleg elektronikus zenei felhozatal van, a Szigeten minden más is.
2020. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak egy ajánlatot kértem hogy inkább hova járnak többen, és hogy hány ember ajánlja a Sziget fesztivált vagy éppen a Balaton Sound-ot! :)

Köszi a választ.

2020. febr. 14. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha fideszes vagy, akkor menj csak! Mert tisztességes fiatal, akit a fidesz szopat a tantervvel nem megy ezekre a fesztiválokra! Azt tudtad, hogy fideszes körök szervezik ezeket? Hogy fideszes kőgazdag vállalkozókhoz és Orbán Ráhelhez megy a bevétel? Soundon konkrétan Ráhel a VIP-ban nyomja!
2020. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a Szigetre menj annak számomra nem csak a zenei felhozatala jobb de maga a vilag is amit teremt sokkal színesebb és szerethetőbb.Valószínűleg én is ott leszek égesz héten.
2020. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én még sose voltam fesztiválon, de nagyon szeretnék eljutni, ha idén nem is, jövőre mindenképp. Barátaim mind Soundra járnak, de voltam már a Szigeten egyetlen koncerten, de ezt nem nevezem fesztiválozásnak, mert 3 órát voltam kint max. Maga a sziget hangulata tetszett, sajnos rengeteg volt a kétes alak, de biztonságos volt és maga a program is nagyon színes és változatos.

20/F

2020. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En tavaly voltam szigeten es fuggo lettem...iden is megyunk

Igazabol annyira szines programok vannak nemcsak zeneileg hanem elmenyben/diszletben hogy sokkal baratabb nekem mint a Sound

Viszont annak is jo a lineupja

Erdemes kivarni meg a ket fennmarado Headlinert mert azt rebesgetik nagy dobas lesz! (sziget)

A szigeten szabad lehetsz, rettento jofejek az emberek, utlevel van amihez pecseteket gyujthetsz, Festival Beach es sportok, Art Zone, Cirkusz, Szinhaz, eloadasok, tancbemutatok rengeteg fele kulturabol...

Lehetne meg sorolni, en mellette szavazok, nekem eletem legjobb elmenye a 2019es Sziget

2020. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!