Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Idei 2020 Sziget fesztivál vagy pedig Balaton Sound melyiket ajánlanátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sziget Fesztivál, Balaton Sound, Volt fesztivál magyar előadók

febr. 14. 11:30  Privát üzenet  

A válaszok
Nem értem a kérdést, ahol jobban tetszik neked a program. A Soundon főleg elektronikus zenei felhozatal van, a Szigeten minden más is.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 14. 11:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak egy ajánlatot kértem hogy inkább hova járnak többen, és hogy hány ember ajánlja a Sziget fesztivált vagy éppen a Balaton Sound-ot! :)

Köszi a választ.

# 2/5Időpont febr. 14. 12:28 Privát üzenet
Ha fideszes vagy, akkor menj csak! Mert tisztességes fiatal, akit a fidesz szopat a tantervvel nem megy ezekre a fesztiválokra! Azt tudtad, hogy fideszes körök szervezik ezeket? Hogy fideszes kőgazdag vállalkozókhoz és Orbán Ráhelhez megy a bevétel? Soundon konkrétan Ráhel a VIP-ban nyomja!

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 14. 13:35 Privát üzenet
Szerintem a Szigetre menj annak számomra nem csak a zenei felhozatala jobb de maga a vilag is amit teremt sokkal színesebb és szerethetőbb.Valószínűleg én is ott leszek égesz héten.

# 4/5Időpont febr. 16. 15:01 Privát üzenet

Én még sose voltam fesztiválon, de nagyon szeretnék eljutni, ha idén nem is, jövőre mindenképp. Barátaim mind Soundra járnak, de voltam már a Szigeten egyetlen koncerten, de ezt nem nevezem fesztiválozásnak, mert 3 órát voltam kint max. Maga a sziget hangulata tetszett, sajnos rengeteg volt a kétes alak, de biztonságos volt és maga a program is nagyon színes és változatos.

20/F

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 16. 19:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fesztiválokon szövet karszalag?
Fesztiválon sátrazni vagy apartmanban lakni érdmesebb?
Egyedül szerintetek érdemes elmenni fesztiválra (strand fesztivál)?
A Balaton Soundon mennyire lehet ismerkedni? 18/L
Milyen csapatnal szoktatok venni a balaton sound diakberletet?
A Strand fesztivál app-pal mi a helyzet? (nem találom play áruházban)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!