Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondana valaki véleményt az...

Mondana valaki véleményt az írásomról? Egy Marvel fafiction a történet, Morgan Starkkal a főszerepben.

Figyelt kérdés

A zene hangosan dübörgött már az előcsarnokban, amikor Peter belépett. Már kislánykora óta ismerte Morgant. Azóta, hogy Tony meghalt igyekezett minél több időt a lánnyal tölteni és mesélni neki az apjáról, támogatni, segíteni neki bármiben, amiben csak tud. Szinte már úgy tekintett Morganre mint a saját kishúgára. Mindenki, aki csak ismerte Vasembert igyekezett jelen lenni a lány életében, és talán nem merész kijelentés Peter részéről, ha azt mondja Morgan őt kedvelte a legjobban. Legalábbis reménykedett benne.

Alig akarta elhinni, hogy a lány már 22 éves, hogy már 18 éve annak, hogy Tony Stark nem része az életének, és minden öröksége rá és a többi Bosszúállóra szállt. Na és persze Morganre, akit az anyja, Happy és minden Bosszúálló igyekezett távol tartani a bajtól, mert hitték, hogy bár nem tudja elkerülni az univerzum gondjait, azért mégsem kell fejest ugrania a világmegmentésbe. Vasember örökösének lenni nem könnyű feladat, ezt Peter a saját bőrén tapasztalta, de bizony a milliárdos Tony Stark útját járni sem könnyebb.

Peter belépett a bálterembe, ahol a zene még hangosabb volt, lassan már az elviselhetetlent súrolta. Körbenézett a termen. Mindenhol táncoló fiatalokat látott, akik már eléggé a pohár fenekére néztek, aztán végre megtalálta azt is akit keresett. Morgan a terem közepén egy vörös miniruhában táncolt önfeledten egy asztal tetején.

- Azt hiszem, a média elégedett lehet az új Tony Starkkal. – jegyezte meg magának Peter, miközben elindult az embertömeg között a lány felé.

- Peter! - kiáltotta Morgan, mikor meglátta őt közeledni. Leugrott az asztalról, Peter még meg is irigyelte, hogy milyen gyorsan képes ugrándozni 10 centis tűsarkújában, majd a fiú nyakába vetette magát. – Annyira örülök, hogy itt vagy.

- Én is. Boldog születésnapot! – ölelte meg ő is. – Bocs, hogy késtem, azt hittem, hogy csak hatkor kezdődik a buli.

- Hatkor is kezdődött, úgyhogy nem késtél sokat. – mosolygott rá Morgan kissé veszélyesen tántorogva azokban a cipőkben.

Alig múlt fél hét, de te már úgy nézel ki, mint aki reggel óta iszik. Szerette volna közölni a lánnyal, de inkább nem tette. Morgan Tony lánya volt, és mindenki tudja, hogy akár az apja ő is imádja a vad partikat, ezért inkább csak így szólt: - Ahhoz képest, már elég jó hangulatban van mindenki.

- Hát tudod, hogy van ez. – Morgan gyorsan körbepillantott a teremben. – Ha te vagy a születésnapos, muszáj mindenkivel innod, és tényleg megeshet, hogy egy icipicikét túllőttem a célon. – nevetett, majd ismét Peter nyakába borult.

Ez furcsa – gondolta Peter – Úgy viselkedik, mint aki részeg, de egyáltalán nem érzem rajta az alkohol szagát.

- Bocsi, de itt kell, hogy hagyjalak pár percre. Tudod, női dolgok. – kezdett lassan elhátrálni a fiútól és közben beleütközött az egyik pincérbe, aki itallal kínálta vendégeket.

- Morgan vigyázz! – próbálta figyelmeztetni Peter, de már késő volt. – Jól vagy?

- Persze, elnézést az én hibám. – fordult gyorsan a pincérhez és próbált neki segíteni összeszedni a törött poharakat.

- Semmi baj Miss. Stark, nem probléma, mással is megesik. – válaszolta a pincér kedvesen.

Időközben Peter is a segítségükre sietett, és ismét furcsállta Morgan részeg viselkedését. Miután feltakarították a kár nagyját mindenki ment tovább a dolgára, Morgan a mosdóba, a pincér tovább folytatta a vendégek igényeinek kielégítését, Peter pedig egy csapat táncoló fiatal közt találta magát.

Talán be kellene állnom közéjük. – gondolta. – Ah, ehhez én már túl öreg vagyok.

Körbenézett a teremben, és már éppen rászánta magát, hogy otthagyja a bulit, mikor a fal mellett egy ismerős arcot látott meg.



2020. febr. 16. 21:02
 1/2 anonim válasza:
Őszintén szóval nekem tetszik az írásod, viszont túl sok benne a szóismétlés. Persze ez annyira nem is lenne zavaró de tudod más már a falra mászott volna a sok 'már'szóismétlés miatt. Építőkritikát sajnos nem tudok mondani, mivel én nem vagyok író és nem is vagyok jó ebben, de ha gyakrabban használnál szinonima szótárat akkor akár szívesen olvasnám is az írásodat.:D Remélem, hogy azért valamennyire tudtam segíteni neked ^^
2020. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Nem tudom h tervezed e folytani de ha igen akkor szólj mert szívesen elolvasnám
2021. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!