Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Wattpad storykat?

Tudtok ajánlani Wattpad storykat?

Figyelt kérdés
Igaziból nagyon sokat olvastam már, yaoira, boyxboy-ra gondolok. És olyat keresek ami esetleg mély nyomot hagyott benned. A középpontban ezek legyenek betegség, depresszió, öngyilkosság. A ship mindegy csak a story legyen izgalmas, mély és magávalragadó.

#könyv #olvasás #Yaoi wattpad boyxboy depresszió
2020. febr. 16. 23:00
 1/6 anonim válasza:
Felemésztő sötétség jónak ìgérekezik, de még csak asszem 2 fejezet vann kint, de nagyon beteg
2020. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nanami Belle munkáira keress rá. Rising Sun - on sok fent van, most az AO3-on publikál.
2020. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én @punkhands irományait olvastam sokat - régen instán - most azt hiszem két kezdődő könyve van kint, mind a kettő ígéretesnek néz ki:)
2020. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne érj hozzám - Lehet hogy már olvastad, elég király. 2 folytatása is van már, a(z): Csak egy érintés, Érj hozzám.
2020. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
E. R. Strong bármelyik munkája :)
2020. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"Why are you so depressed baby?" könyvet tudom ajánlani:)
2020. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!