Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha inditok egy teljesen új...

Ha inditok egy teljesen új email cimmel Youtube csatornát és 1 éven belül eléri az 1000 feliratkozot és a 4000 órányi megtekintést akkor a youtube mikor fog fizetni? Van egy rész leirva ami nekem nem teljesen világos. Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom lehet nehéz a felfogásom na de itt a leirás:

"A YouTube Partnerprogramhoz való csatlakozáshoz csatornádnak 4 000 nyilvános nézési órával kell rendelkeznie az elmúlt 12 hónapban, a feliratkozók minimális száma pedig 1 000. Ezenkívül csatornádat felülvizsgáljuk a következőnek való megfelelés tekintetében is"

Szóval ez azt is jelenti hogy a csatornám ha teljesen friss, minden oké vele felülvizsgálás után annak ellenére ki kell várni az 1 évet vagyis a 12 hónapot hogy én nekem pénzt utaljanak ? Vagy mit akar jelenteni pontosan a leirásban a 12 hónappal kapcsolatos rész?



2020. febr. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Van már mostmár olyan kitételük is, hogy ha nem felel meg az arculatuknak amit reklámoznának akkor törlika csatornát...

Hagy a yutubot pénz szempontjából, csk az időd vesztegeted vele!

Ha pénzt akarsz keresni videózással, akkor csinálhatsz yutubra videókat, de a yutubtól ne várj pénzt, inkább kérj támogatásta nézőktől paypalra, vagy bankszámlaszámra!

Sokkal több értelme van, és ha jó műsort csinálsz, fognak támogatni.

Én is támogattam már Hajner Gyulát- Szellemvárosok Magyarországon csatorna (URBEX videók), mert szeretem a munkásságát!

2020. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a pénz miatt inditanám a csatornát hanem mert szeretek videózni és fényképezni is,tehát hobbiból főként de természetesen érdekel a pénz szerzési része is.Hazudnék ha azt mondanám nem :) éés a kérdésem még mindig ugyan az lenne.

Köszönöm a választ

2020. febr. 20. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű a jelentése:

Az elmúlt 1 évben 4000 nyilvános nézési òrával kell rendelkezned. Ha ezt eléred 1 hònap alatt, az ugyan úgy benne van az elmúlt 1 évben.

2020. febr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam megkérdezem ezt a részt mert biztos,ami biztos

Köszi a választ

2020. febr. 21. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:

egyszerű szövegértés. az elmúlt 12 hónapban vizsgálják a nézési időt. amint átléped a 4000-et rögtön teljesül a feltétel (hogy elkezdjék a felülvizsgálást), de ha 12 hónap alatt nincs meg a 4000, akkor a 13. hónap értékei már nem számítanak bele.


viszont ekkor még nem kezdednek fizetni. ez csak jogosultság, hogy résztvehetsz a bevételszerzésben. ha megfeleltél a feltételeknek, akkor kezdenek el reklámokat megjeleníteni és te csak ezután a reklámok megjelenítése alapján kezdesz majd el bevételt gyűjtei. az összegyűjtött bevételed következő hónap közepén fizetik ki, amennyiben elértedd a területi minimum értéket, USA esetén $100, Magyarországon 20 ezer forint.

2020. febr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!