Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés

A szuleim nem engednek el bulizni. Eddig eletemben egyszer voltam ugy, hogy az egyik baratnom apukaja jott ertunk es utana naluk is aludtam. Most is meg tudnank ezt ugyanugy oldani, de a szuleim nem engednek. Kituno tanulo vagyok, nem logok a sulibol, edzeseimre is mindig elmegyek es nem ertem miert nem hagyjak, hogy elmenjek egy kicsit szorakozni. Altalaban hetvegente is itthon vagyok tanulok, olvasok, kutyat setaltatok vagy epp keszulok a nyelvvizsgamra. Mit tudnek tenni, hogy egy kicsit engedekenyebb legyek. A tarsasagot ismerem jol, a szuleim ismerik a legjobb baratnomet aki szinten ott lenne vegig mellettem. Csak egy kicsit szeretnek egy kis izgalmat vinni az eletembe. Es elengedni magamat, tancolni

(Ui: nem innek, drogoznek es cigizni se szeretnek)

16L


2020. márc. 1. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Jogosan nem enged, ez veszélyes és sokba is kerül. Elengedni magad, táncolni otthon is tudsz, napközben.
2020. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van a szüleidnek.
2020. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!