Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora eséllyel...

Szerintetek mekkora eséllyel marad el a VOLT, FEZEN, Sziget, Strand. Stb rendezvények a kv. miatt?

Figyelt kérdés
Ugye az ilyen rendezvényeket is kezdik betiltani. Szerintetek addigra elmúlik? Vagy ha nem, akkor is ugyanúgy meg lesznek tartva?

2020. márc. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem augusztusig off minden. Mert lemondják a turnékat a zenekarok.
2020. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már most be vannak tiltva visszavonásig az 500 fő feletti kültéri rendezvények. Mivel a külföldi előadókat hónapokkal előtte le kell fixálni, és az előadók sem repkednek a világban koncerteket adni biztonsági okokból, lehet rá számítani hogy elmarad minden idén. Vagy valami nagyon hakni jellegű lesz magyarokkal, akiket gyorsan meg lehet keresni és hívni a rendezvényre, ha nyárig/nyáron feloldják a korlátozást.
2020. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyi magyar nyári fesztivál szervezői bizakodóak. De szerintem igazán csak az augusztusiak esélyesek megtartásra. Aztán hátha tévedek lefelé irányba pozitívan.
2020. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Biztos más válaszra számítasz, de senki sem tudja. Különféle tippelések vannak és lehetnek.


Kína már úgy látszik kezd túljutni a járványon és ez az ami statisztikai adat, ez volt úgy két hónap, de nagy hátránnyal indultak, viszont elképesztő intézkedéseket hoztak és még az utcákat is fertőtlenítős autók járták.


Ahol lazáskodnak (pl olaszok) ott elhúzódhat, ahol értelmesebbek és betartanak amit lehet ott jobban is alakul. Kb vázlatosan. Két hónapra én is tippelném, és a továbbiakat meg majd meglátjuk.

2020. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!