Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan tudnám teljes mértékben...

Hogyan tudnám teljes mértékben megérteni az initial D című animét?

Figyelt kérdés

Helló!

Arra gondoltam hogy az initial D úgymond "világát" szeretném érteni, a autók fajtáit, hogy melyiknek milyen motorja hogy mi a különbség a egyik és a másik között meg ezt a sport szerűséget. A legjobb lenne ha ezzel foglalkozó könyveket írnátok lehetőleg egyelőre egyszerűbbeket(semmit nem tudok az ilyesmiről de nagyon érdekelne), ha könyvet nem tudtok akkor weboldal vagy bármi jó.


Előre is köszönöm és ha meg tudtad érteni miről beszélek akkor gratulálok mert nagyon bénán fogalmaztam de sajnos nem tudom jobban.



#autó #könyv #anime #autós sportok
2020. márc. 19. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

kihúztad a netet? :D google. Keress rá az autókra mondjuk, össze is tudod hasonlítani.

De egyébként én sem vagyok autóbuzz és megértettem. Mondjuk én akkor szereztem jogsit és utána úgy csapattam a suzukival xddd pont 2017 telén de jó is volt, jó fagyos az elsőkerekes kézifékes driftelésekhez :D


Amúgy jutubon van vmi autómeleg srác, ha beírrsz drága kocsikat biztos bedobja mindig menőzik, hogy neki meg a haverjainak milyen van meg racséznak. Meg Totalcar.hu azt rotty. Zsatar dabas dikaz.

2020. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!