Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Viszkok Fruzsi miért viselkedi...

Viszkok Fruzsi miért viselkedik ilyen furcsán a legújabb videóiban?

Figyelt kérdés
Ilyen karantén vlogokat kezdett ez csinálni, és néha egészen aggasztó mentális problémák jeleit mutatja. Izgul, kapkod, összefüggéstelenül beszél, pörög össze-vissza, zavarban van. Állandóan zavartnak, izgágának tűnik. Ennyire megviseli a bezártság? Például amit annál a meggyes pite sütésnél is leművelt. Azt hittem ott fog elájulni szerencsétlen. Vagy mindig is ilyen volt csak nekem nem tűnt fel?

2020. márc. 29. 13:39
 1/4 kokakólalájt ***** válasza:
93%
Nem láttam a legújabb videóit, de ez az izgágaság, túlpörgöttség az ő felvett karaktere. Így akar a követői előtt jófejnek, és lazának tűnni. A valóságban meg olyan karótnyelt és merev, hogy azt elmondani nem lehet. A videóiban meg lerí róla hogy megjátssza magát, és ettől olyan erőltetett és kínos lesz. Ezért érzed őt furcsának. Mielőtt valaki belém kötne, hogy nem is ismerem, de ismerem. Egyetemen évfolyamtársak voltunk. Egy-két embert leszámítva szinte sosem beszélgetett senkivel és nem nagyon volt hajlandó ismerkedni, sem kommunikálni.
2020. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az előttem szólóval.

Aki ismeri őt azt tudja, hogy a videóiban teljesen más karaktert játszik. Minden előre átgondolva, betanulva, mintha egy leckét mondana fel. Erőltetett poénok, erőltetett lazaság. A való életben meg tök magányos, egy két barátja van de ők is inkább Youtuberek, akikkel az együttműködések miatt kell jóba lennie.

Egy koravén, merev csaj, a kis követői rá se ismernének a való életben.

2020. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én hála a jó égnek nem ismerem, viszont egy videóját se tudtam eddig végig nézni. Az arrogancia, nagyképűség jut róla eszembe valamiért, olyan mintha tényleg egy betanult szöveget mondana fel, túltolja az egészet. Egyszer láttam élőben, akkor úgy viselkedett, mintha elakarna tűnni a föld színéről, nekem nem hasonlít egymásra a "két énje", de lehet hogy csak én látom rosszul..
2020. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Latszik rajta h merev, szorong, es tok kimert
2021. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!