Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek el fog maradni a...

Szerintetek el fog maradni a Sziget fesztivál?

Figyelt kérdés
A sound esèlyesebb. Hogy elmaradna....augusztusig nem cseng le a járvány? :( mit gondoltok?

2020. ápr. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Esélyes.
2020. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom meddig fog tartani a jarvany, a szakertok szerint junius-julius lesz a tetopont. Ha ez igy lesz es valamilyen csoda folytan julius vegere teljesen lecseng, szerintem nem kockaztatjak meg, hogy tobb mint fel millio embert osszecsoditenek egy helyre.

A masik dolog, hogy eleg sok kulfoldi jonne, es nem valoszinu, hogy minden orszagban juliusig fog tartani, szoval gondolom sokan el sem tudnanak jonni (ertem ezt a hatar lezarasok miatt).

A Soundot nagyon sajnalom, ha elmarad. Tavaly vegig ott voltunk az osszes fesztivalon Sound es BmyLake kivetelevel. Iden csak ide akartunk menni, de lehet meg egy evet varnunk kell:/

2020. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Egész nyáron nem lesznek fesztiválok. Ez elég egyértelmű. Orbánék direkt húzzák a járványt, ki akarják tolni a nyárra is! Egy magyar tudós épp nemrég nyilatkozta, hogy 3 nap alatt lehetne tesztelni a teljes lakosságot és 14 naponta újra! Vajon miért nem kereste meg a kormány? Amúgy európában is olyan a helyzet, hogy nem hiszem, hogy bárki is utazna mostanában bárhova is! Ennek a nyári szezonnak annyi! Se táborok (ez a szülőknek szívás), se gólyatáborok, se fesztiválok!
2020. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Szerintem biztos hogy elmarad...Ha meg lenne tartva, úgy járnánk mint Olaszország...
2020. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdekes mert nem fujtàk le a házigazdák még...
2020. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!