Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A boku no hero academy anime...

A boku no hero academy anime hány évados lesz?

Figyelt kérdés
már kint van 4 évad és csak akkor szeretnék (megint) belekezdeni ha befejezték (személyes döntés miatt).

2020. ápr. 4. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig a manga megy. Szerintem még elég sok van belőle.

Az is lehet, hogy 8 évadja is lesz az animének.

2020. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Most elméletileg befejezték a koronavírus miatt pár hónapra szóval bőven van időd megnézni a 4évadot. az 5.évad később jön ki gondolom már
2020. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nézzük! Mivel úgy tűnik ez az új "nagy shounen", ami nagy nehezen, de végül kitudta tölteni a nagy sikerű Naruto, (meg Bleach) után maradt űrt, így várhatóan a képregénynek egyhamar nem lesz vége. Kizárt, hogy az újság mostanában elengedje. A történet sem indokolja hogy a közel jövőben vége legyen, hiszen a diákok épphogy csak most fogják befejezni az első évet a sztori szerint és ez a képregény biztos, hogy minimum addig fog tartani, amíg legalább 18 évesek nem lesznek és kijárják a középsulit, sőt lehet látunk még pár évet a későbbiekből is, ha máshogy nem, de legalább elmondva. (Ugyanis a történet egész narrációja arra épít, hogy ez amit látunk, tulajdonképpen Deku visszaemlékezése, egészen a kezdetektől a hőssé válásáig. Az animében hallhatóan már felnőttként meséli a történteket...)

Tehát most tart a képregény a 268. fejezetnél, és még nem ért véget az első év, csak most fog. Ebből kilehet következtetni, hogy a képregény várhatóan legalább ugyanolyan hosszú lesz, mint a Naruto vagyis 700 fejezet körüli (ha nem hosszabb és inkább One Piece lesz belőle...), mondjuk kb. 750 fejezetes lesz.

Vagyis átlag kb. 250 fejezet alatt járnak ki egy évet.

Na mármost, a 4 évad 190 fejezetet ölel fel a képregényből, tehát mondhatjuk, hogy évadonként kb. 50 fejezetet dolgoznak fel, ebből kilehet következtetni, hogy kb. 15 évados lesz összesen a Boku no Hero Akademia, ha végig megcsinálják animében. Ha kicsit sokat is számoltam rá, (bár kétlem, szerintem teljesen reális a 700-750) mindenesetre egy 500 fejezetet simán kinézek ebből a történetből, vagyis senki ne lepődjön meg, hogy összesen legalább 10 évados lesz ez az anime sorozat, ha végig feldolgozzák a képregényt. Ezen a történeten megint egy generáció fog felnőni, ugyan úgy, ahogy az elődjein. (Dragon Ball, Bleach, Naruto stb...)

2020. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Végezetül még annyit, hogy a 4. évad végén már be is jelentették az 5 évadot. Lemerem fogadni, hogy az 5 évad végén pedig rögtön be is lesz jelentve a 6. Szóval, mint mondta, ha valaki arra vár, hogy befejeződjön a történet, véleményem szerint még várhat egy jó 5-10 évet.
2020. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Horikoshi (a mangaka) le akarja győzni az One Piecet. Ugye ha jól tudom az One Piece +900 chapteres (nem tudom pontosan mennyi nem nézem/olvasom). Ugye BNHA jelenleg 281 chapteres és még mindig az első évükben vannak. Szóval Horikoshinak eléggé sok dolga van. A mangába kb nemrég csúsztunk bele a 6.évadba ha az anime szerint nézzük. Szóval ne aggódj rengeteg évada lesz :')
2020. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit írtam még áprilisban volt aktuális. Még 20 fejezettel később sincs vége az első évnek. Valószínűleg a jelenlegi Arc-nak a lezárultával lépünk majd át másodikba, ami várhatóan még legalább 10 fejezet. Szóval most már úgy látom a 250/évvel alá lőttem és inkább 300/év az. Akkor pedig már tényleg 900-900+ fejezetnél tarunk, mint a One Piece esetében. Igazad lehet és valószínűleg túl óvatosan becsültem az előző hozzászólásomkor. Persze, ha közben ki nem fullad a sorozat. Abban az esetben elkaszálhatják korábban is. A Bleach összecsapott vége is annak köszönhető, hogy a kutyát nem érdekelt már a képregény, bár ez az író jóval ötletesebbnek és ügyesebbnek tűnik, mint Kubo Tite. Nem hiszem, hogy ez a sorozat hasonló véget fog érni.
2020. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm skacok az értelmes és jól kidolgozott válaszotokat. Nagyon nagyon hálás vagyok. Imádlak titeket.
2020. aug. 29. 20:34
 8/11 Httyd válasza:

Nem tudom, hogy még minig érdekel e,de azért gondoltam ide írom.

A magna most tarta 310.felyezeténél (a 4.évadnak a 192.felyezet körül lett vége)

és most nagyon úgy néz ki, hogy a vége felé közeledik(aztán,hogy mi lesz azt még senki sem tudja). Nagyon meg lepődtem a mikor a 307.felyezet végén(emlékeim szerint legalábbis) kiírták, hogy a végső felvonás elkezdődött, mert azt gondoltam , hogy még elég sokáig húzzák.Szóval ezek alapján gondolom azt,hogy be fogják fejezni egy olyan bő 50.felyezetem belül.

Ezért valószínű olyan 7-8 évados lesz.

2021. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, úgy tűnik. De, igazából csak úgy tűnik. A mangaka tudomásom szerint nem mondta, hogy a végéhez közeledik a képregény. Szóval simán lehet, hogy az a cím mást jelent, mert mondjuk csak az eddigiek végére gondolt vagy tényleg elkezdődött az utolsó nagy rész, de ez nem jelenti, hogy hamarosan vége. Ezt elhúzhatja még évekig. Nekem nem tűnik életszerűnek, hogy 50 fejezet alatt befejezze, hacsak nem lesz összecsapott a vége. Az első nagy rész 100 fejezetes volt, a második 200 és mindkettő 9 kisebb történetet foglalt magába és most kezdődött el a harmadik, ami elvileg az utolsó. Nem kizárt, hogy ez rövidebb lesz, de én nem hinném, hogy 50 fejezet alatt letudja a történetet. Ha igen, az tényleg nagy kár lenne, mert én még nem érzem teljesnek a sztorit, szerintem vannak még lezáratlan szálak, amiket jobban elkéne varrni.
2021. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm nektek is!! Persze, érdekel, legalább addig amíg nem fejezték be az animét vagy a mangát. Ha nem nagy gond még vissza néznétek amikor új infót tudtok vagy valami új fejlemény van? Mégegyszer köszönöm <3
2021. máj. 7. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!