Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lesz tartva a...

Szerintetek meg lesz tartva a 2020-as Volt fesztivál?

Figyelt kérdés

Tudom, kiírták, hogy majd szólnak azzal kapcsolatban, hogy megtartják-e vagy sem.

De nagyon szeretnék elmenni, ez lenne életem első Voltja és 2 kedvenc előadóm is ott lesz.

Mit gondoltok, meg fogják tartani?


2020. ápr. 7. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan szeretnének elmenni, de ez nem ettől függ.
2020. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Már az olimpiát is elhalasztották... Én olyan 5% esélyt látok rá, hogy a nagy nyári fesztiválok közül BÁRMELYIKET is sikerül megtartani.
2020. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, ne legyen megtartva. De akkor miért járunk júniustól újra iskolába? Ha tanítást lehet az iskolában tartani többszáz gyerek között, akkor a fesztivált miért nem?
2020. ápr. 14. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a júniusi iskola dolgot honnan szedted? Csak mert jelenleg még az sem vehető biztosra, hogy egyáltalán ősszel megnyithatnak.
2020. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok, és úgy áll a helyzet, hogy júniustól terveznek minket visszarakni az iskolába. Hivatalos cikk is jött ki erről, de nem 100%.
2020. ápr. 14. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, az lehet, én Magyarországra gondoltam.
2020. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Onyx123 válasza:
Énis Szerbiai vagyok,szerintem itt elkapkodják a dolgot,de ha ma elkezdene folyamatosan csökkeni a válság akkor szerintem már júliusban lennének,Osztrákoknál már június végén megkezdődnének,ez hivatalos és viszonyításban gondolom ezt,már nem nő exponenciálisan se a fertőzöttek száma,reménykedjünk🙏
2020. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!