Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Isekai anime?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem láttam az összeset, de abból az 57-ből (folytatásokat is beleszámolva), amit igen, a Log Horizon.
2020. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az OverLord.

Manga pedig Solo Leveling.

2020. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Re:Zero


A kedvenc animém is, nem csak isekai.

2020. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Re:zero

LogHorizon

Tate no Yuusha no narigari

2020. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
tensei shitara slime datta ken
2020. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsabra01 válasza:
34%
hmm, a legjobb? Ez kicsit nehéz :D ír mindenki mindent de nincs igazuk. ha döntenem kellene 3 olyan van amik, mondhatni vetekednének az első helyért isekai fronton, de ez is olyan amin látszik, hogy minden ember más gondolokodású, így az animék terén külön csoportra szakadnak ízlések terén.vessem fel Én PL kövezzetek meg, de a RE?Zerot esélytelennek tartom hogy AA-n kedvenc legyen de az Overlord és LogHorizon meg aTate no Yuusha no narigari bent vannak. Persze azért mert ezek valóban Magas színvonalt nyújtottak, számomra, mások pont fordítva vannak ezzel. de ha javasolnom kellene, figyelembe véve, az emberek ízlésvilágát, Overlord ésTate no Yuusha no narigari amiket javasolni tudok, mert ezek jóval több ember tetszését nyerték el mint bármely másikoké. A loghorizon is, de az sokaknak nem is jött be a maga szerény oldalával.
2020. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Én nem annyira szeretem az isekait, de a Rising of the Shield hero (amit már többen is írtak előttem, a japán címén hívva) szerintem egészen jó.

De fel nem foghatom, hogy az előzőek miért lettek lepontozva.

2021. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!