Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Irnátok nekem érdekességeket?

Irnátok nekem érdekességeket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mint sokan mások én is két hetes piros lapos karanténba keveredtem, és ezért eléggé kevés szociális inger ér.

Az lenne a kérésem hozzátok hogy irjátok le életetek leg betegebb,izgalmasabb,gazabb vagy bármilyen sztoriját.

A lényeg hogy hiteles legyen és izgalmas. Ha ez bejön és van mit mesélnetek én is becsatlakozok a sztorizgatásba.



2020. ápr. 12. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
17.L
2020. ápr. 12. 23:15
 2/5 anonim válasza:
45%
Volt osztálytársammal nagyon hülyék voltunk és egyikünk kitalálta, hogy másnap nulladikra, (télen 6.30kor, amikor rohadt sötét volt) hogy egy tükröt és égőket, megidézzük Bloodymaryt. Hozott is a srác azt hiszem tesi óránk volt egy szűk kis termecske volt az öltözőnk ott öltöztünk vagy tizenöten. Elkezdtünk a nagy "idézést", páran mentek inkább ki az öltözőből, mert féltek, csak egy picit állításuk szerint. Na szóval az osztálytársam elkezdte mondani a "varázsigéket" és egy gyertya elaludt, csak egy a kb. nyolcból, de nagyon befostunk, ezután lépteket hallottunk az öltözőnk felé, én elbújtam az ajtó mögé amerre nyílik. Benyitott valaki én abban a pillanatban rá*asztam az ajtót. A tesitanár volt úgyhogy leordította a fejem, másnap nem jött mert eltörött az orra, de megúsztam egy sima szaktanárival😂😂
2020. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Juhj...
2020. ápr. 15. 20:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Életemben egyszer kaptam szaktanárit, még anno kilencedikben,

amikor is par évfolyam társammal szakórák élött hát hogy is mondjam... Szóval betéptünk.

Ami lájti szivogatásnak indult tulajdonképpen úgy végződött hogy felavattuk az egyik barátom ujdonsült üveg pipajat, történetesen hasissal, ami így vissza gondolva tobb szempontból is meredek ötlet volt.

5 en voltunk ebbol egy lány jart egy osztályba velem, és mikor be értünk az első óránkra ami szerencsére rajz volt,

Csak flashelgettünk meg rajzoltunk, elszórakoztattuk egymast.

De a harmadik rajz végén már kezdett becsatlakozni a témába az osztály többi tagja és velük dumalgattunk, ammikor is

A barátnőm valami igazán provokatív szövegkörnyezetben elmondta hogy miért is viselkedünk úgy mint akik szarrá szívták az agyukat. És hat a csavar a dologban az hogy sajnos a rajztanci is a helyisegben tartozkodott mikor ez a mondat elhangzott. És hat, eleggé kiakadt hogy ilyen állapotban mentünk be az órájára.

Néha Egyépként elgondolkozom azon hogy milyen megmagyarazhatatlan faszsagokat csinaltam regen de szerencsere mar kinottem abbol hogy betepjek suli elött.

Senkinek sem ajanlom amúgy, nem olyan mókas mint amennyire kockázatos.

2020. ápr. 15. 20:36
 5/5 anonim válasza:
Az igen😁
2020. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!