Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent az uborka, tök,...

Mit jelent az uborka, tök, cseresznye, eper az instagram storykban?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom, de nem tudom melyik mit jelent.

2020. ápr. 23. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A nők tudják, nekik lényeges.
2020. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolati státusz. A szokásos éves "játsszunk el valami titokzatos dolgot amit persze mindenki elé kiteszünk, hadd idegesítse azokat akik nem tudják mit jelent, és el se mondjuk nekik mert ez vicces" szórakozás.
2020. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyikre vágynak🥒
2020. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de nem értem és senki nem magyarázza el :)
2020. ápr. 23. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek az emberek, kapuőrködik olyan információ felett amitől ő nem lesz kevesebb, ha megosztja másokkal.


Itt leírják, be van linkelve a válaszban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2020. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 23. 14:15
 7/8 anonim válasza:
49%
Minden évben van ilyen, és nem, nem azért h idegesítsük a férfiakat :) A mellrákban küzdő emberek segítségére próbálunk így felszólalni.
2020. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan segíti a mellrákban szenvedőket az, hogy a közösségi oldaladon gyümölcsök képeit rakod ki, és szándékosan eltitkolod a társadalom felétől, hogy az mit jelent? Semmi nem segít ez senkin, csak bohóckodás az egész, és azt a fals képzetet adja az embernek, hogy ő tett valakiért valamit. Mint a like küldése a beteg gyereknek meg a menhelyi állatoknak, hátha attól jobb dolguk lesz.
2020. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!