Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ugye lesznek idén fesztiválok? 😭

Ugye lesznek idén fesztiválok? 😭

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 16:46
1 2 3
 11/22 he84 ***** válasza:
60%
Én eléggé remnélem, hogy még idén elmarad az összes rendezvény, fesztivál. Nem csak ilyenekből, nem csak bulizásból áll az élet. Ugyanis nem lenne jó, ha a vírus így ismét jobban, gyorsabban terjedne, az nem kell! Nem kéne önző módon bulizni, nem gondfolva a magas fertőzési kockázatra ilyen helyzetben. Otthon is el lehet foglalni magatokat több más dologgal.
2020. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
31%

Remélem nem,sztm sem kéne tömegrendezvényeket tartani,akár a vakcinánig.

A Sziget esetleg lehetséges lehet.

2020. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem. Már mindjárt nyár, és még mindig nem látni a végét a járványnak. Az simán elképzelhető, hogy addigra már nem lesznek ennyire korlátozások, de nem hinném hogy szórakoztató célú tömegrendezvényeket kellene idén tartani...

Eleve szerintem értelmetlen, mert külföldi vendégek és fellépők nem igazán jönnének, szóval párszáz magyar csápolna Korda Gyurinak a fesztiválokon, hatalmas buli lenne. :D

Mindenesetre én nem támogatom az ilyen "haszontalan" kockázatokat, először az egészségüggyel és a gazdaság stabilizálásával kellene foglalkozni, a tömegbulik majd lehetnek az utolsók.

Nem leszólásból írom, én is mentem volna szívesen pár koncertre a nyáron, de ez van... nem ez a legfontosabb dolog most.

2020. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán jók a kilátások.Viszont volt OneFuture,és lesz pénteken World Is MineVirtualParty,ebben a helyzetben ezek a legjobb alternatívák.
2020. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Legkorábban június elején fogják bejelenteni, hogy a nyár folyamán valamikor lehetnek-e tömegrendezvények. Pár országban már lefújattak mindent augusztus végéig. Magyarországnak végülis nem feltétlenül kell ezt követnie, mivelhogy azon országokhoz képest lényegesen kevesebb a fertőzöttek és halottak száma (még). De szerintem ha lehetnek, akkor csak augusztusban, és csak magyar fellépőkkel.
2020. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

8:, Nyilván azt sírja, hogy őt elsősorban ilyen formában érinti a jelen helyzet. Ahogy engem is.


Kérdező, ha nem akarsz ilyen provokatív, szenteskedő beszólásokat, akkor talán jobb lenne az ilyen jellegű kérdést a "Szórakozás - Zene" - kategóriában feltenni.

2020. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
25%
Szerintem meg lesz tartva, itt nálunk a pénz beszél. Az összes fesztivál Fidesz közeli emberkék kezében van, nem engedik meg maguknak, hogy ennyi bevételtől elessenek.
2020. ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16: Már át is került, ha nem is a "Zene", de a "Szórakozás" kategóriába.
2020. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

Ma már valami kiderült a fesztiválokról:

[link]

2020. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
5-ös biztos hogy valami szűzfa*zú antiszociális gyík vagy
2020. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!