Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Paulstreet youtuber nézőihez...

Paulstreet youtuber nézőihez szólnék. Hogyan vehetném fel vele a kapcsolatatot?

Figyelt kérdés

Instán mennyire szokott visszaírni? Illetve azt sem tudom, melyik az ő profilja.

Egyébkén nagyon szimoatokus nekem, mint ember, és nem nézőjeként szeretnék írni neki, hanem hogy esetleg megismerjük egymást, vele egykorú lány vagyok egyébként.

Facebookon nem szeretném bejelölni, mert mégis egy idegen vagyok neki, nem hiszem hogy visszajelölne.

Szerintetek hogyan lehetne erre lehetőségem?


2020. ápr. 29. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Millió ilyen üzenetet kap, el se olvassa.
2020. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott válaszolgatni akkor?
2020. ápr. 29. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szokta mondani, hogy instán írjanak rá, akik szeretnének, és ha ráér, akkor szívesen beszélget a nézőivel, de mióta trashyoutuber lett, tényleg rohadt sok ilyen jellegű üzenetet kaphat. Nem te vagy az első tinilány,a ki belezúgott, nem is az utolsó. És nyilván ő sem vesz komolyan titeket.
2020. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Mióta lett ő trashyoutuber???

De az előzőhöz szólva,ha próbálkozik akkor sikerülhet

2020. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Egy ideje már az. Másolt, lopott tartalmak (sokszor még az indexkép is lopott), clickbaites videócímek, igénytelen top10-es videók. Sajnálom, mert jól indult.
2020. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mostan nem az a lényeg most, hogy trashyoutuber vagy nem.

Mellesleg hol írtam olyat, hogy belezúgtam???

Rendben, akkor instán megpróbálom.

2020. máj. 5. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

én azt se tudom, ki ez a YouTuber és nem is nagyon érdekelnek a hírességek. nem is tartom jó ötletnek, hogy így akarjon bárki megismerkedni valakivel. sőt a másik oldalról a híresség részéről pláne nem tartanám jó ötletnek, hogy rajongókkal akarjon barátkozni, ismerkedni. de ha te ezt akarod, akkor ne mások véleményével foglalkozz, hanem a saját céljaid elérésével - az én véleményemmel se foglalkozz!


minden másra, erre is igaz, hogy nem az számít, hogy általad (és általa is) ismeretlen emberek mit godolnak róla, hogy lehetséges-e kapcsolatba lépni vele.

ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem sikerül. ha megpróbálod és nem sikerül, akkor megtudod, hogy az ahogyan próbáltad nem járt sikerrel és kereshetsz más módot, amivel tovább próbálkozhatsz. ha már minden elképzelhető lehetőséget megpróbáltál, csak akkor jelentheted ki, hogy nem sikerült - persze még akkor sem mindegy, hogy tényleg minden lehetséges módot megpróbáltál, vagy csak azokat, amik neked eszedbe jutottak és egy csomó másik kimaradt - például azok is, amik működtek volna...

persze azért tegyük hozzá, hogy ha nagyon túlzásba viszed és túlságosan elszántan, megszállott módon, túl kitartóan, túl sokáig próbálkozol, akkor az önmagában is okot ad rá, hogy már csak emiatt se akarjanak veled kapcsolatba lépni. szóval a kitartást és próbálkozást is csak okosan érdemes csinálni.


ha úgy érzed valamennyire már ismered őt a videói alapján, akkor valami olyat próbálj írni neki, ami érdekli és ami másnak nem jutna eszébe, ami értékes számára és amivel tud is mit kezdeni.

gondolj bele, hogy te mennyire tudnál reagálni egy idegentől olyan üzenetre, hogy "szia, szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni". hiszen fogalmad sincs, hogy ki ő, milyen, meg akarod-e ismerni a másikat, stb.

ha valaki sok ilyen megkeresést kap, akkor meg pláne nehezebb dolog ezekre válaszolni, még ha akarna is az ember. szóval valami értéket, hasznosat, érdekeset próbálj küldeni neki, amivel kitűnsz a többiek közül és megfogja őt. aztán vagy bejön, vagy nem.

2020. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Adlak. :) Nem tudom, miért pontoztak le. :(
2020. máj. 26. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem válaszolt. Instán írj neki.

Persze mondjuk egy "Szia mizu"ra nem fog írni gondolom

2020. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Instán megszokta nézni, amit írsz, de sokszor nem válaszol.

Ha nem annyira privát, rakd ki a napodba és jelöld meg, azt biztosan megnézni

2020. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!