Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » BudaPesten melyik a legjobb...

BudaPesten melyik a legjobb szórakozóhely?

Figyelt kérdés
A legjobb alatt azt értem,hogy nincsen tele drogosokkal,nem balhéznak sokat,nincsen tele rossz cigányokkal (rossz= kéregetős,balhézós,drogos),és jó a zene/DJ a legtöbb esetben. Meg persze az is egy előny,ha nem 30-40 ezer a belépő. :D

2020. máj. 8. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Kapaszkodj meg, én tudok egyet!


A legjobb szórakozóhely: az Otthonod!



Maradj otthon!

2020. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
40%
Nem éri meg kimenni, haverom majdnem életét vesztette egy ilyen "bulizás" után amikor megverték telefirkálták az arcát valami szert beléfecskendeztek, kifosztották (400 ezer forint kb)... Soha nem tudod melyik pultos van benne egy ilyen 'ügyben' odamegy egy random ember, odaad a pultosnak 40 ezret és elvagy intézve... Maradj otthon én azt ajánlom, én se szoktam kimenni amúgy.. találj egy hobbit vagy olvass könyveket...
2020. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
19%
És ez télen volt, elfelejtettem leírni, nemtudom melyik szórakozóhelyen*
2020. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!