Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vers írással lehet pénzt keresni?

Vers írással lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
A port.hu - n elég sok verset szoktam írni azok eladásával lehet pénzt keresni? Vagy ez, hogy működik?

2020. máj. 25. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem fog tetszeni, nem erre a válaszra vársz, de a versíráshoz fontos, hogy tudj helyesen írni. Ez rosszindulat nélkül mondom. Ha nem tudsz helyesen írni senki se fog pénzt adni a verseidért. Egyébként se fogsz ebből meggazdagodni, helyesírás nélkül meg még annyira se.
2020. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2020. máj. 25. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz lehet, mert egyrészt a mai világban nincs olyan sok olvasó (főleg magyar viszonylatban), másrészt jól kell írni ahhoz, hogy kapós is legyen. Ha többen úgy jeleznek vissza, hogy van olyan szinen, mint más költők munkái, akkor érdemes lehet megpróbálni, de ha pénzt is tudsz keresni sem valószínű, hogy megélhetési szinten jön.

Nem szabad rögtön lemondani, de a realitás talaján maradva kell megfontolni, hogy érdemes-e belevágni.

2020. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem megélhetési szempontból gondoltam hanem hobbiként. És ha meg is próbálnám akkor, hogy működik? Hova kell őket küldeni?
2020. máj. 25. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ehhez már, nem igazán értek, esetleg kiadóknál lehet érdeklődni, vagy több fórumon, hátha valaki foglalkozik hasonlóval.

Valaki csak elkezdi feltölteni közösségi oldalakra az iroményait, és egyszer felkapott lesz, de ez azért ritka.

Hobbiként vagy kikapcsolódásként max ingyen is elszórakoztat.

2020. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!