Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc magyar Youtuberetek?

Ki a kedvenc magyar Youtuberetek?

Figyelt kérdés

Barmilyen kategoriaban, kulfoldiek kozul sokat nezek, de neha szimplan hianyolom, hogy magyarul szolaljanak meg egy videoban :D

Ugyhogy kivancsi vagyok, tudtok-e valakit ajanlani, aki ertelmes / erdekes / vicces, tenyleg mindegy milyen kategoria, mindenfele videot szivesen nezek, hangulattol fuggoen, legyen az egy sima vlog, lifestyle, beauty review, tech review, gameplay, akarmilyen random beszelgetos, tema kifejtos video.

(Egy dolog van, amit nem szeretek, a mindenfele bena challenge, prank es egyeb videok.)


2020. máj. 26. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Gyúrcsány feri: [link]
2020. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

FunWithGeeks - társasjátékokat próbálnak ki, neha van 1-1 ajánló vagy szabálymagyarázó videójuk.


Pingvinharcos (Sirius) - gameplay videók, LEGO építő streamek, QNA, és ami éppen eszébe jut. YouTubeon van a főcsatornája, de legtöbbször Twitchen streamel. A streameket visszanézheted a másodlagos YouTube csatornáján.


DumaRagu - régóta nem gyárt már videókat, nem is fog, de a régieket érdemes visszanézni. Humor, animáció.


HollywoodNewsAgency - jó ideje nem néztem rá a csatornára, nem tudom, mi van vele. Régen filmkritikákat csinált, én nagyon szerettem.


RollPlayer - szerepjátékokat mutatnak be és játszanak.


Tanulom Magam - önismeret, pszichológia. A készítőjének van egy másik csatornája is, az Animegyetem, ahol animéket mutat be.


Zállatorvos - aminek hangzik.


Hormonmentes - videók tabutémákról, tabuk nélkül.

2020. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Az okos az új szexi

HeyJulie

CultureGeeks

Unlimited

2020. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarósi Csaba

Turi Tamás

Papica bushcraft

Csomán János

2020. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Member
2020. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Vlogger: Magyarósi Csaba

Animáció: Carnor, JustVidman, Ungdani

Közélet: Partizán, Új Egyenlőség

Parfüm: The Scents of Me (angolul, de magyar)

Ismeretterjesztő: Zállatorvos

2020. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Wun-wun: történelmi, mitológiai témákkal foglalkozik profi munkával alátámasztva.

bankutidani.hu: zeneelméleti csatorna, előadók bemutatása, album hallgatások, zenei kulisszatitkok meg minden egyéb ami zenével kapcsolatos. Másik csatornája az OnlineProducerWorkshop, ha valakit komolyabban érdekel a zenék készítése.

Simonffy Péter - hihetetlen hangulatúak a videói, minőségi tartalommal megfűszerezve.

Beférek a Bőröndbe - utazós vlog minőségi munkaval persze.

2020. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, rajuk fogok nezni!
2020. máj. 27. 03:20
 10/12 anonim válasza:
Én nemsokmindenkit nézek, de mostanában MrBaffled, egyébként nessaj-t meg a TheVR-t szoktam nézni még. Kb ennyi.
2020. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!