Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik youtubert kedveled...

Melyik youtubert kedveled legjobban közülük?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Nessaj
Zsozéatya
Barni
TheVR
Maris
Viszkok Fruzsi
Csecse Attila
Henry Kettner
Nagy Dániel
Luckey
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A felsorolt trash közül egyiket sem.
2020. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a felsoroltak közül egyedül a The VR-t ismerem, Nessajról és Viszkok Fruzsiról (szerintem csak itt Gyakorikérdéseken) már hallottam, de még sosem láttam tőlük semmit. a többiről még csak nem is hallottam soha.


#1-essel ellentétben ezt nem minősítésként írom. attól, hogy én nem ismerek, vagy engem nem érdekel valami, még nem biztos, hogy az rossz - sőt. valószínűleg egy csomó tök jó dolgot nem ismerek még.


én általában Magyarósi Csabát, Unlimitedet, Laikust, Pamkutyát, Dancsót nézek rendszeresebben, meg sok másikat hébe-hóba.

2020. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan érdekelne mi visz rá embereket hogy egyetlen életük értékes perceit, óráit ilyen moslék szemét nézésére pazarolják el. Akkor se néznék ilyen majmokat ha fizetnének érte.
2020. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezek közül csak Zsozeatyát nézem.
2020. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as! Engem az érdekel komolyan hogy téged mi visz rá arra hogy életed értékes perceiben másokat ócsárolj az interneten? :)
2020. máj. 26. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
undorító
2020. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
64%
Nasz Dánielt szoktam, mivel ő egy jószívű, vicces ember. De amugy Csecse Attilát, Marist, Dancsót, és nagyon ritkán Barnit és Henry Kettnert szoktam nézni.
2020. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!