Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? (Youtube)

Miért lehet ez? (Youtube)

Figyelt kérdés
Youtubeon van olyan videóm amin majdnem 5 millió megtekintés van, illetve van több mint 11 ezer feliratkozóm. Mégis, az újonnan feltöltött videóim átlag megtekintéseinek száma ilyen 1, 2, 5, 10, 20 környékén van. Na most oké hogy nem mindenki néz meg mindent, de 11 ezer feliratkozóra hogy jön ki a 2-5 megtekintés?

2020. máj. 30. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az 5 milliós népszerűségű videó húzta be a feliratkozókat, de azóta nem csinálsz olyan jellegű tartalmat, egyszerűen nem fogják megnézi.

Vannak, akik könyvjelzőnek használják a feliratkozást, találnak egy szimpatikus videót majd feliratkoznak hogy megnézzék hátha csinál még olyat a feltöltő, aztán feliratkozva maradnak.

Vagy pedig eleve nincs a feliratkozók többsége mögött aktív felhasználó. Én valamikor 10+ éve töltöttem fel videókat, és akkor 7-10 ember feliratkozott rá. Több mint tíz éve nem töltök fel videókat és mindegyik át lett privátba rakva vagy törölve, a csatorna kívülről nézve üres. És ugyanúgy van 7 feliratkozóm a semmire. Ez nagyobb számokkal is ugyanígy történik.

2020. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a kulcsszó a megoldás? Olyan bonyolult algoritmus szerint mutat találatot minden keresésre, hogy az közel felfoghatatlan, én kilépve szoktam a saját nevemre és videóimra rákeresni és még pontos névvel, címmel és kulcsszavakkal sem találom meg a saját feltöltött videóimat, szerintem ennek is lehet köze a te problémádhoz is az első válaszolót kiegészítendő, mert amit ő írt is logikus...
2020. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi a címe? :DD
2020. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EGTBC14 válasza:
Az a megoldás amit az első mod ugyan olyan videót kell készítened mint a mi sokan megnéztek vagy short videót készíteni.
2023. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!