Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elég hülye kérdés lesz de van...

Elég hülye kérdés lesz de van egy ajtós vicc ami nem jut eszembe pedig nagyon jó . Valaki ha tud valami ajtós viccet legyszi irja le ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 15:33
 1/2 FarkasKölyök. ***** válasza:
100%

Szia! Nekem most így kettő plusz egy jut eszembe kapásból:


1.

- Tegnap becsaptam egy ajtót! Azt mondtam neki, hogy nyitva van.


2.

- Hogy hívják azt, amikor egy ajtó bezáródik előtted, de másik három kinyílik?

- Zsiguli.


+1 Mikor a székelyhez megy a fia, elég klasszik, de nem tudom ez mennyire "ajtós" neked :D Valahogy így van:


Az öreg székely ül fent a kunyhójában este, csendben eszegeti a vacsoráját. Kint fúj a szél, vihar van, ember se jár fent a hegyen ilyenkor. Egyszercsak dörömbölnek az ajtón. Megrezdül az öreg: ugyan ki lehet az ilyen időben, ilyen kései sötétben? Vagy a fia, vagy senki jó. Odafordul az ajtó felé, kikiabál:

- Te vagy az fiam??

Nem kap semmi választ, csak a szél süvít odakint, az öreg meggyőzi magát, hogy tán rosszul hallott, vagy valami ág verődhetett a házfalnak. Azért hallgatózik még egy kicsit, majd biztos, ami biztos, rátolja a reteszt az ajtóra. Visszaül falatozni. Alig telik el pár perc, újra dörömbölnek az ajtón, mostmár hangosabban és hosszabban. Az öreg kezd nagyon nyugtalan lenni.

- Ejj mi a ménkű lehet ez, egészen biztosan nem faág lesz az, de jó lélek sem. Tán valami haramia vagy maga az ördög!

Megragadja a furkósbotját, közelebb megy az ajtóhoz, majd kikiabál újra:

- Fiam, te vagy az?! Akárki is van ott, válaszoljon!

Megint csak nem kap semmilyen feleletet, még idegesebben visszaül, de a botját már nem engedi el. Vár csendben, még a mécsest is elfújja. Egyszercsak megint dörömbölnek az ajtón, mostmár kifejezetten ütemesen és erősen. Odarohan a székely a botjával, kiüvölt a zárt ajtón:

- Utoljára kérdezem, fiam, te vagy az?! Akárki is, ha nem válaszol, menten agyoncsapom a botommal!!

Teljes csend jön odakintről, egy hang nem hallatszik a szelet kivéve. Összeszedi az öreg minden bátorságát, elrántja a reteszt majd feltépi az ajtót. Hát látja, hogy a sötétben egy alak áll ott. Ráüvölt újra, kétségbeesetten:

- Fiam, ha te vagy az válaszolj, különben itt helyben agyoncsaplak!

Az alak áll tovább némán a sötétben, de a székely sem rest, rosszat sejtve neki esik a furkósbotjával, üti-vágja ahol csak éri. Hát erre már megszólal a titokzatos idegen is, sőt üvölt, ahogy a torkán kifér:

- Jajj, jajj! Édesapám, édesapám, hát miért ver engem agyon?! Jajj! Álljon már meg kegyelmed, hé! Hát nem látja kelmed, hogy a fia vagyok?!

Na, csak megáll az öreg a nagy csépelésben, megnézi közelebbről a kékre-zöldre vert fiát, meggyőződik róla, hogy tényleg ő az. Felrángatja a földről nagy mérgesen:

- Oszt miért nem válaszoltál, hogy te vagy az?! Négyszer is megkérdeztem!

- De hát én mindannyiszor bólogattam édesapám!

2020. jún. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első volt az köszönöm :))
2020. jún. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!