Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak itthon ha...

Mit csináljak itthon ha unatkozok mert még 77 nap van a nyári szünetből és nagyon várom hogy vége legyen mert unatkozok?

Figyelt kérdés
Dolgozom minden nap a fóliában délelőtt viszont délután nem nagyon tudok mit csinálni. Olvasni és netezni meg már unalmas.

2020. jún. 15. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Reménykedj abban, hogy szeptemberben nem online folytatódik a suli.
2020. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, sportolj, barkácsolj, rajzolj, fess, írj novellát, verset, próbáld ki a szobrászatot, menj kirándulni, vagy csak sétálj. Annyi lehetőség van, csak picit gondolkodni kell.
2020. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdd el összegyűjteni "minden idők legjobb filmjeit". A neten sok ilyen cikket találsz. Készíts listákat róluk a gépeden és kezdd el nézni őket. Engem ez már régóta leköt, amióta nincs munkám, szinte csak ezt csinálom és remekül érzem magam tőle. Én tv-ben nézem a filmeket, minden napra jut olyan, ami érdekel, hétvégén meg olyan sok, hogy még választani sem tudok, úgyhogy a "bakancslista" egyre szűkül, miközben bővül a részemről "best of" filmek listája..

Persze, ezt neten is megteheted.

Ha ezt nem találtam volna ki, jó ideje depressziótól sújtva döglenék egész nap és sajnálnám magam.

Aztán csinálhatsz nagytakarítást, szoba átrendezést, esetleg festést, de minimum dekorálást.

Ha van bringád, menj el tekerni, ha nincs, kirándulni. Ezeket akár egyedül is lehet művelni, de ha találsz hozzá társaságot, még jobb.

Vagy gyakorold a főzést, készíts újságból, netről finom ételeket.

2020. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!