Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjon be egy baráti...

Hogyan fogadjon be egy baráti társaság?

Figyelt kérdés

szóval van egy társaság amibe úgy ahogy benne vagyok,különösen egy emberrel nagyon jóban vagyunk szinte legjobb barátnők vagyunk és a többi emberrel is barátok vagyunk csoportban napi szinten írogatunk stb. és pár emberrel talaálkozni is szoktam de sűrűn szerveznek házibulikat összejöveteleket de sajnos oda nem hínak és elég rosszu esik hisz nem tudom mit tehetek ellene eleinte szerintem azért nem hívtak mert nem ismertem még annyira őket aztán meg valahogy nem a legnagyobb baj hogy mostanába sok a buli és ha látják hogy nem vagyok egyikbe se nem hív senki, egy kicsit fiatalabb is vagyok de nem sokkal vannak akik eggyel járnak felettem

kérlek segítsetek nagyon jól érzeem velük magam és nagyon szeretnék teljesen a társaság része lenni



2020. jún. 26. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg valakit,akivel gyakrabban beszélgetsz,hogy legközelebb jöhetsz-e te is a buliba,nincs ebben semmi gáz:)
2020. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne kérdezd meg, ha igaz barátok, úgyis elhívnak, ha meg nem, akkor nyugi, találsz jobbakat :)
2020. jún. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát meg kérdezni ciki is lenne meg nem is tudom szerintem több okból is nem hívnak 1 kicsit új vagyok a társaságban 2 kicsit fiatalabb vagyok de a legnagyobb ok szerintem hogy az emberek látják hogy nem vagyok egyik buliba sem így nem hívnak nem szeretnék jobbakat találni hisz tényleg nagyon jól érzem magam velük sok társaságba kóstoltam már bele de akikkel most vagyok ők a best
2020. jún. 29. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Így inkább arra lennék kíváncsi hogy valami kis jelzést vagy valamit nem tudnék e csinálni hogy elvihjanak mert miután 1,2 be elhivnak már nem lesz baj
2020. jún. 29. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
huuh, hát akkor beszélgess velük esetleg, mutasd meg, hogy az ilyen kis korkülönbség nem akadály, meg ilyesmi :) sok sikert
2020. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2020. jún. 30. 09:58
 7/7 Laylah ***** válasza:
Ha tudod, hogy pl. szombaton buli van, de téged nem hívtak, kérdezz be, hogy mit csinálnak szombaton.
2020. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!