Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmaradhatnak még az idei...

Elmaradhatnak még az idei hazai fesztiválok?(Efott, Strand, B my lake)

Figyelt kérdés

Felkapott lett a hír hogy a kormány szigorításokat akar bevezetni illetve határzár is lehet mert a környező országokban igencsak megnövekedett az esetszám. Illetve ha megtartják az eseményeket, mennyire butaság elmenni? Hisz tömegnyomor van, kitudja mit kap el az ember, utána pedig nem sokkal már iskola van a legtöbb fiatalnak. Még hezitálok az efott-al. Érdemes mégis elmenni szórakozni egyet?

(Illetve a strand vagy az efott jobb?)



2020. júl. 10. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Elmennék
Félnék a vírustól, otthon maradnék
17 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek olyan szempontból a vírustól, hogy én elkapom.

De attól igen, hogy megint beindul és minden leáll. Az anyagilag már durva lenne.

Szóval nem megyek se külföldre, se tömegrendezvényekre. Mondjuk egyébként is itthoni nyaralást terveztünk, szóval ez annyira nem nagy lemondás :D

2020. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerdán fogjuk megtudni. Amúgy az 500 fős koncerteken is nyomorognak az emberek, semmi távolságtartás. Láttam képeket és videókat a Barba Negra-beli koncertekről. Ha ezek által nem robbant be az esetek száma, szerintem a fesztiváloktól sem fog.
2020. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!