Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ciki,vicces történeted?

Van ciki,vicces történeted?

Figyelt kérdés

Régen egy csomót írtak ilyet,gondoltam lehetne frissíteni.Mindig jókat nevettem a storykon.

Kezdem én:

Kicsit ittunk tavaly az egyik este,és megéheztünk,gondoltuk rendelünk hambit.Külteruleten lakunk,nem hozzák hàzhoz a kaját,kikell sétálni a sarokra.Sötét volt már,mondtam a többieknek vàrjanak a kapuba.Állok ott,jött egy kocsi,leintettem es mondtam neki hogy én rendeltem habit.A csávo csak nézett,és azt mondta ő semmilyen kaját nem hozott csak a gyerekét kíséri haza.Volt a fejbe rendesen alkohol,utána esett le..full cink volt,a többiek a kapunkbol röhögtek hogy mit csinálok.Kerültem utána egy darabig a pasit,biztos full hülyének gondolt.😂



2020. júl. 14. 06:44
 1/2 A kérdező kommentje:
A màsik,hogy nyàr volt,meleg,egy szál lenge ruhába voltam itthon,ami eleg rovid is volt.Semmi más.Mivel szomszéd nincs,csak egy állat tartó öreg férfi,aki etetni jött ki csak,gondoltam kimegyek össze szedem a mogyorot előtte,úgyis csak minden évbe ott rohad el.Elsétáltam,benéztem es nem láttam ott a biciklijét ahová mindig tette amúgy.Gondoltam ok,hajolgattam ott,hajolgattam,szedtem a mogyorot,aztán egyszer oldra néztem es már ott volt a férfi biciklije,csak màshová rakta le.Szoooval az ott làtott mindent.Még azt is amit nem akart,amíg felszedegettem bedőlve a mmogyoró (i)t.😂😂
2020. júl. 14. 06:50
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Nekünk 5.-ben egy osztàly kiránduláson az egyik srác bele trágyázott a lefolyóba.. Én mentem utána zuhanyozni. Berontottak és kameráztak, röhögtek :D


2.Volt olyan ismerősöm aki állítólag a garázsban öngyújtóval pörkölgette a fan szőrét, másik haverom is ment oda akkor éppen, és állítólag nem voltak kellemes szagok..


3.Sétálni indultam mikor leszólított egy idős bácsi hirtelen, annyira lefagytam hogy nemtudtam megszólalni. Kérdezte hogy hívják az anyámat, erre én pánikomban: öhm nemtudom..

Majd továbbáltam. Lőttek az aznapi sétámnak, végig vér vörös voltam.. :D


4.Haverom jelentkezett az Aldiba diákmunkára, de nem jeleztek neki. Gondoltam kreálok egy emailt, és írok neki egy levelet, hogy elutasítva. Meg is történt a dolog. Szegény mindenkinek elhíresztelte mire elmondtam neki hogy énvoltam :D


6.Moziban sosem tudom, hogy melyik székhez melyik pohártartó van, így teljesen normálisan elvettem a melletem ülő csávó piáját, és már majdnem inni kezdtem mikor szólt..

2020. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!