Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudom letölteni a Wattpado...

Nem tudom letölteni a Wattpadot Chrome-ból, mit tegyek hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lett a Wattpad néhány legutóbbi frissítése! Muszáj letöltenem egy régebbi verziót, mert képtelen vagyok azt használni, ami most van. A 8.45.0-t akartam letölteni, tárhelyem is van, és több helyről is próbáltam, de mindig azt írta azután hogy a Telepítésre nyomtam hogy "Az alkalmazás nincs telepítve." Megnéztem úgy is hogy a Play áruházas le van töltve és úgy is hogy letöröltem. Mi lehet a baj, mit tehetek?

2020. júl. 15. 09:15
 1/2 Lena7 ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy egyszerűen már nem lehet használni a régebbi verzióját ?


Az újjal mi a problémád ?

2020. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már a fejezetek alján is reklám van, és csak két könyvet lehet offline olvasni. Régebben mindet lehetett! Ez engem nagyon zavar. Ráadásul megváltozott az egész, hogy pl az írás gomb nem középen van, hanem kicsit jobb oldalt. Már megszoktam úgy, ahogy volt régebben. Nagy kár ha nem lehet régebbi verziót használni :/
2020. júl. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!