Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehet olcsóbban beszerezni...

Lehet olcsóbban beszerezni F1-es modelleket?

Figyelt kérdés
Imádom a Forma 1-et. Nem a mostani “cirkuszt”, hanem az igazi versenyzést ami kb 10-15 éve volt. Szeretném a szekrényemet díszíteni pár ikonikus autóval, de minden autó modell, a legkisebbek is 10000-15000 felett vannak. Mivel nem vagyok gyüjtő, picit sokallom ezt az árat. Amit nagyon szeretnék beszerezni egy Brawn GP-s autó. Ebayen nézegettem, örültem, hogy csak 6K na de a kiszállítás plusz 5K. Belehet az ilyen modelleket olcsóbban szerezni? A minőség nem fontos, úgyis csak porfogónak venném őket, egy műanyag benzinkutas Ferrarim van, és azzal is elégedett vagyok, pedig a szponzorok fele hiányzik. Ha vásarolni, készíteni házilag lehet ilyeneket vagy esélytelen? Válaszokat köszönöm előre is!

#makett #modell #F1 #Brawn Gp
2020. júl. 29. 00:14
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem makettes csoportokban érdemes érdeklődnöd. Sokan nem tartjàk meg az összerakott makettjeiket, helyhiàny miatt.
2020. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!