Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedülállók, ti mivel,...

Egyedülállók, ti mivel, hogyan töltitek általában a rendelkezésetekre álló szabad napokat (hétvége, szabadság, stb.)?

Figyelt kérdés
Szoktatok esetleg egyedül magatokban elmenni nyaralni, erre-arra kirándulgatni, szórakozni járni?

2020. aug. 6. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam. Szinte mindent lehet csinálni egyedül is - sőt, sok mindent egyedül jobb, mert nem kell máshoz alkalmazkodni és másnak sem hozzám.
2020. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Felkelek (nem hajnal hatkor), tévézek, eszek, vecezek, bevasarolok, fozok, nyelvsuli leckét csinálok, zenét hallgatok, facebookot görgetek, videojatekozok, sorozatot nézek, kutyát simogatok, mosok, teregetek, vasalok. Kb úgy ennyi. Pedig párom is van.

Amíg nem volt sem mentem egyedül kirándulni, meg nem is mennek. Vagy átmentem a barátnőmhöz beszélgetni, vagy pedig tesómmal, anyumekkal mentünk kirándulgatni. De azt csak évi egyszer.

2020. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Sírok😥
2020. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Naplót írok, nézelődök, próbálok neten beszélgetni emberekkel, szeretek inspirálódni mások által. Pakolászok, pihenek... édességet eszem... mikor mi.


Utazni ritkán..de azt is szeretek.

2020. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Filmet nézek.
2020. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jégkorong
2021. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!