Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szegeden fellelhető valahol...

Szegeden fellelhető valahol képregénybolt?

Figyelt kérdés
Eddig a képregénybörzére néztem be egyszer kétszer, de nagyon ritka az olyan eset hogy rá is érek elmenni és van is keretem vásárolni. Emellett az antikváriumokat látogattam gyakrabban, de ott nagyon ritkán vannak füzetek és általában azok is az érdekeltségi körömön kívül esnek. Emellett múltkor a buszállomási újságosnál láttam Pókember füzetet, de se előtte se azóta nem láttam. Az Árkádbeli Libriben szoktak nagyobb számban lenni (mondjuk inkább mangákat meg Star Wars kiadványokat láttam) de emellett irtó drága hely. Épp ezért érdeklődnék hogy van valahol Szegeden egy képregénybolt, vagy egy hasonló popkultúrális hely ahol beszerezhetek képregényeket, fantasy/sci-fi könyveket, figurákat, stb. (hasonló geek cuccokat)?

2020. aug. 14. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szegedi vagyok, nincs képregénybolt, s most már antikvárium sem szerintem.

A múltkor sétáltam épp a Kárász utcai antikvárium mellett, már annak a helyén is más bolt volt (úgy néz ki az is megszűnt?), a Tisza Lajos körúti meg már évekkel ezelőtt bezárt. Pedig ezekben még anno a 90-es években sok magyar nyelvű képregényt árultak, utána már csökkent jelentősen a bennük fellelhető képregények száma.


Szeptember 5-én lesz a képregénybörze a Somogyi-könyvtárban (link az eseményhez és részletek):

[link]


Amúgy a Szegedieknek van egy külön képregényes csoportjuk is, ahol megosztják a különféle infókat egymással, néha közösen rendelnek magyar és olykor angol nyelvű, amerikai képregények külföldről, ott esetleg érdemes körbenézned:

[link]


Librikben, Lírákban esetleg a mostani megjelenésű kiadványokat megtalálod, de mást nagyon nem...ha online rendelsz, sajnos gyakorlatilag már majdnem minden olcsóbb, mint bolti átvéttel...


Amúgy milyen képregényeket keresel pontosan? Mert nekem van elég sok eladó (főleg sok amerikai, de pár magyar is)....

Üdv!

2020. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!