Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » YouTube-on Cresser követő...

YouTube-on Cresser követő tábora tényleg 9-11 évesek, és Cresser tényleg egy degeneràlt perverz?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A követőtábora tényleg elég fiatal, erről viszont ő nem tehet. Semmi olyat nem tett, amitől perverznek lehetne nevezni.
2020. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekek nézzik videóit cresser ezzel tisztában van de azért fel rak egy olyan videót ahol melleket meg seggeket számolgat és ezt gyerekek nézzik meg. Cresser sok mondata, szava utal egy pervez dologra (pl a padlizsán meg a stb és most nem az ilyen népszerűbb dolgokra célzok cak hogy padlizsán pl huzzogatás akár és azt viccesnek találja ami egyébként megjátszás hogy nevet rajta)
2020. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Igen az
2020. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Pár videóját láttam néha igen elhangoznak dolgok de elég burkolt celzasban szóval ha fiatalabb is a követő tábora nem hiszem, hogy értik miről van szó.
2020. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Most hogy belegondolok tényleg eléggé weirdo.
2020. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
De azért Vicc Elek is egy kicsit,de azért persze mindig mondja hogy "család barát tartalom" :)
2020. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha Cresser perverz akkor én sátánista vagyok
2020. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%

Szerintem Csongi tényleg nem tehet a nézőtáborának a koráról, volt pl olyan is, hogy 18+-os videót rakott ki, és a vidéoban mondta is, hogy ez korhatáros, de ettől függetlenül jöttek a kommentek, hogy "én még nem vagyok annyi éves, de megnéztem".

És Csongi erről nem tehet, felhívta a figyelmet rá, hogy ne nézzék meg, de a gyermeki kiváncsiság határtalan.

2020. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

8-as

Azért vannak olyan tartalmak, amim odavonzzák a kisebbeket, nyilván elmondani úgy sem fogja, hogy igen én ezt csinálom...talán egyszer.

2020. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!