Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha regisztrálok a Netflixre...

Ha regisztrálok a Netflixre és egy idő után lemondom akkor utána is vonják le a pénzt?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta ezt, hogy azt olvasta nehéz törölni magad az oldalról és hiába mondom le, utána is vonják a havi díjat a kártyámról. Igaz ez? Ha linkeket is tudtok betenni ami megcáfolja ezt azt is megköszönném.

2020. szept. 1. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemondod, az aktuális havidíjat még felhasználhatod, de utána megszűnik. Tehát ha rámész a lemondásra, valóban nem inaktiválódik azonnal a fiókod, a kifizetett időszak végéig még lehet használni. Ezt lehet félreérteni, hogy hiába mondod le, megy tovább az előfizetés. Valóban, de csak a kifizetett időszak végéig. Utána megszűnik.
2020. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Teszem azt December 13-án lemondom, akkor a december 31-ig vam még netflixem és a decemberit még levonja, de a következő hónapban már nem von le.
2020. szept. 1. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy fordulónapja. Ha például a tied december 4.-e, akkor levonja a havidíjat. Te utána 12.-én lemondod, akkor még január 3.-ig használhatod, majd 4.-én, amikor vonná a következőt, már nem fogja vonni, hanem megszűnik.
2020. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

És megéri? Jó filmek és sorozatok vannak rajta?

2020. szept. 1. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megtalálom a számomra érdekeset, de angol nyelvtudás nem árt, mert nem sok minden szinkronizált, de felirat gyakran van. Egyébként négy fiók jár a mi csomagunkhoz és tesómmal felezzük a díjat. Egyszerre ketten is tudjuk nézni.
2020. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj. A nyelv tanulás miatt akarom főleg
2020. szept. 1. 16:03
 7/7 anonim válasza:

most ezt nem értem, ha előfizetek és olyan kártyát adok meg ami feltöltős netes bankkártya akkor nem tudják levonni ha nincs rajta pénz. Viszont le kell mondani vagy elég nem fizetni?

Mert én egy hónapot vagy kettőt fizettem azóta nem, de nem mondtam le, egyszerűen nem fizettem mert nem is használtam a szolgáltatást.

2020. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!