Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan vegyek horgász mágnest?...

Honnan vegyek horgász mágnest? magnespecazas.hu vagy magneshorgaszat.hu

Figyelt kérdés

mágnes pecázásról a 160 kg osat néztem a 30m 340kg bírású kötéllel


mágnes horgászatról pedig a 180 as szettet 30m és kötéllel


és miért olcsóbb a 180 as mágnes szett mint a 160 as? vagy csak egy 160 asat felcímkéztek 180 as nak?



#mágnes #mágnes hórgászat #mágnes pecázás #160kg
2020. szept. 9. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Válaszd bármelyiket, de egyszerűbb módon is öngyilkos lehetsz mint így felrobbantani magad valami háborús maradékkal.
2020. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz... bár nem célom az öngyilkosság nemértem hogy tud egy kanálgép felrobbani
2020. szept. 10. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az 1-esnek igaza van. Veszélyes is lehet a mágneshorgászat.Ha a mágnespecával kifogsz valamilyen háborúban használt tárgyat pl. kézigránátot, amit nem tudhatod hogy még éles maradt vagy sem.
2020. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Annak azért nem nagy esélye van, hogy háborús bombát fog az ember ha meg mégis akkor elmegy a közeléből és hívja a tűzszerészeket. Vannak olyan gránátok amiket évtizedek óta művelt területen találtak. Ennyi idő alatt párszor ódalba verhette már valami munkagép és az se szóta el magát. Meg különben se sok olyan hírt lehet hallani, hogy mágneshorgászat közben felrobbant.

A kérdésre válaszolva én a mágneshorgászat.hu ról rendeltem egy 300kg os mágnest egy 30m es 6mm es kötéllel. Én meg vagyok vele elégedve.

Először kicsit tartottam tőle, hogy nem nagyon birom lehúzni majd de nem kell tőle félni. Nagy előnye, hogy fél kiló kb mint a 180kg os viszont nagyobb tartósúlya van ezért könnyen lehet vele találni mivel érzed ha húzza oda a mágnest a vas. Egy 670kg os mágnes van 2,5 kiló így azt annyira nem érzed ha rántani akarja oda. Főleg kezdőként. Viszont azt hídról belógatva nem visszi el a sodrás. Tehát először azt kérdezném, hogy hol akarod használni a mágnest. Mert ha folyóvizekben akkor inkább egy nagyobb súlyú két oldalast vennék ha állóvizeken kicsi sodrású csatornában akkor lehet elég egy 180kg os de ha már kutat is szeretnél nézni vele vagy nagyobb fogásokat is akarsz akkor szerintem simán mehet kezdésnek egy 300 as. És ez még kútba nem is az igazi. Oda nagyobb tartóerővel szoktak menni.

2020. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!