Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen offline elfoglaltságok...

Milyen offline elfoglaltságok vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig a neten töltöm a szabadidőmet, és egyáltalán nem tudnám, mit csináljak, ha hirtelen minden elektronikus eszköz és az internet megszűnne.

Milyen itthoni tevékenységet ajánlotok, ami nem igényel áramot? Oké, ott a tanulás, de ezen kívül mi van még?

Addig megvan, hogy olvashatok, esetleg rajzolhatok, írhatok, rejtvényt fejthetek, de még mik vannak ezeken kívül?

Előre is köszi a válaszokat!


2020. szept. 26. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg hobbi van, amivel lefoglalhatod magad internet nélkül, pld. kezdj el tanulni valami hangszeren játszani, vagy modellezhetsz, ha kertesházban élsz, kertészkedhetsz, stb.. gondold át, mi az ami úgy neten is foglalkoztat és próbáld átvinni az offline életbe :)
2020. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék jobb választ mondani mint az első, csupán a saját hobbiaimat adhatom a listához.

én nagyon gyakran szoktam menni fotózni, rossz idő esetén pedig általában textilszobrászkodni szoktam. Esténként meg vagy novellákat írok, vagy novellákat olvasok.

2020. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A neten engem a (YouTube) videók foglalkoztattak mindig is. Esetleg filmet vagy sorozatot nézek. Vannak hangszereim, de azért nem tudnának órákig lefoglalni. Tényleg fogalmam sincsen. Ezért tettem fel ezt a kérdést, mert nem tudok azokon kívül más offline elfoglaltságot, amiket leírtam. Annyira nem érdekelnek az ilyen kézműves dolgok. Nyelveket is szívesen tanulok, de azokat is netről szoktam, mert ott rengeteg minden fent van, ráadásul ingyen, nem kell 8 ezer forintot áldozni egy tankönyvre.
2020. szept. 26. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen videókat szoktál nézni? Biztos van pár téma, ami különösebben érdekel
2020. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háát... Vagy Gameplay videókat nézek, vagy valami elgondolkodtatót/olyat, amiből tanulhatok valami újat. Pl. fókuszcsoport, Tanulom Magam, illetve rengeteg tech videóst, köztük AnonimInc. és Tech.hu.
2020. szept. 26. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha érdekel ez a tech vonal akkor megpróbálkozhatnál a programozással vagy a robotikával. Tudom ez is olyan gépes dolog, de mégis egy jó hobbi nem csak kockulás, amiből akár még tudsz is építkezni a jövőben.
2020. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet a programozás/robotika, ha ez érdekel. Kockulás, vagy nem, érdekes hobbi, ráadásul ha van tehetséged hozzá, nagyon jól tudsz majd vele keresni egyszer a jövőben
2020. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasás, sport, beszélgetés-vitatkozás mással stb stb.
2020. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem köt le ennyire semmi 8még) akkor menj el csavarogni, az erdőbe, egy közeli tóhoz-patakhoz, nézelődj, nézegest a táj részleteit, vagy vigyél fényképezőgépet hozzá. akármi.


Gyerekkorunkban nem volt internet SOHA nem unatkoztunk, csavarogtunk, felmásztunk mindenre, hülyeségeket beszéltünk, csak esős napokon kockultunk otthon, de akkor meg voltak játékaink.

2020. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!