Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tóth Andival csak nekem van...

Tóth Andival csak nekem van tele a f...?

Figyelt kérdés

Eddig mindenhol az auswitzi menekültből guminővé változott Vasvári Vivient tolták az ember pofájába.

Látom, kezd lecsengeni, most cserébe mindenhol Tóth Andit ömlesztik orrba-szájba, bármikor felmegyek a Facebook-ra, vagy elég a Google hírportált megnyitni...

Na, ennyire nem nagy szám, viszont rohadt unalmas.....



2020. szept. 28. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Na most neked megköszönheti, hogy lett még egy rákeresés, mert eddig fogalmam se volt róla, hogy kicsoda :-/
2020. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes, nekem egyáltalán nem ad be vele kapcsolatos híreket a Facebook, meg máshol se találkozom ilyenekkel.
2020. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

2


Dettó.


Kérdező!


Nyilván többször is rákerestél, ezért a google azt hiszi, hogy érdeklődsz iránta. Amúgy nem szégyen az, nagyon puszi nő.

2020. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Abszolút nem kerestem rá, néhány hírportál van bekövetve, ezektől újabban naponta van cikk erről a csajról, akiről amúgy azt se tudtam sokáig, kicsoda...
2020. szept. 28. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van, én is unom már. Ha legalább valami bomba jó nő lenne, nagy mellekkel ...
2020. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom adatvédelemmel nem nagyon foglalkozol, és emiatt szórja be, próbáld csak ki, keress rá párszor pl egy autómárkára, hamarosan azzal kapcsolatos cikkek, hirdetések stb lesz mindenhol.


Alap, hogy sütiket és követést ahol lehet tiltja az ember manapság.

2020. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"néhány hírportál van bekövetve"

Azaz általam, szándékosan. Ha tiltom, a többi cikkét se látom ezen oldalaknak, mert amúgy van, ami érdekel...

Tudom, mit hogyan kell tiltani, volt már példa, itt nem erről van szó.

Sőt, tudom, ha rákeresek valamire, utána azzal tele a Face, de azok termékek, szolgáltatasok, ez meg egy ócska rongy... 🤣

2020. szept. 29. 07:51
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
És ebbe most mi a vicces?
2020. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
A kérdező vergődése
2020. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vergődik a fene, lecsengett ez is, most Dér Heni van az asztalon (smink nélkül nem tudtam eldönteni, mijaszarez), de ez is elmúlik :D
2020. okt. 13. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!