Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudom lemondani az HBO...

Toma9999 kérdése:

Hogy tudom lemondani az HBO Go előfizetésem?

Figyelt kérdés

Elméletileg itt kell: Beállítások -> Előfizetés részletei -> Tovább a megszüntetési oldalra (erre nem tudok rányomni)

És azt írja felül hogy díjtartozás áll fenn. Csak a próbaidőszakra próbáltam ki egy olyan bankkártyával amin semmi pénz nincs és nem is lesz. Ebben az esetben mit kell tenni? Nem fogok előfizetni egy hónapra, le akarom mondani.



2020. szept. 28. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az történt hogy megújult a szolgáltatás, mert nem mondtad le, és addig nem tudod lemondani míg ki nem egyenlíted a tartozást.
2020. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy tényleg az történt amit az első válaszoló írt vagy ha az HBO GO applikácion akartad lemondani lehet, hogy azért nem sikerült. Az utóbbi esetben próbáld meg ezen az oldalon lemondani.

[link]

2020. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt sem tudom lemondani. Ebben az esetben mit kell tenni? Nem fogok fizetni 2000 Ft-ot azért hogy lemondjam. És ha nem fizetem ki? Akkor következő hónapban 4000 Ft-ért kell lemondanom? Ez elég nagy hülyeség. A Netflixnél ha nem tudta levonni a pénzt akkor simán lefagyasztotta az accountot és kérte hogy vagy fizessek vagy mondjam le. Az sokkal logikusabb.
2020. szept. 29. 01:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha túllépted az ingyenes időszakot, akkor logikus, hogy vizetsz. Fizess is! A filmeket nem ingyen csinálják. Legyél gáláns!
2020. szept. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minek fizetnék ha nem használtam már az utolsó 2 napban sem, nemhogy a lejárta után. Nincsenek tévképzeteim hogy nekem ingyen járnak a filmek. De nem fizetek valamiért amit nem fogok használni.
2020. szept. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!